Wpis z mikrobloga

@Frondeus: Projekt w paincie z prostymi stereotypami, złymi barwami flagi, powieloną i przypieczętowaną nieprawdą w adresie ("polish bo german było zajęte" - o k---a.) - weźcie się trzymajcie od tego z daleka!

Ten symbol z obozem na obecnej Niemieckiej fladze przynajmniej przemyślany i dobrze skonstruowany w swoim przekazie!
  • Odpowiedz
Abstrahując od podstawowego pytania co zrobiliście wy


@RomantycznyRoman: To jest argument na poziomie "nie możesz skrytykować wyglądu Fiata Multipla dopóki nie zajmujesz się produkcją samochodów".

A no kłamstwo w postaci polskiego obozu śmierci. Moim celem jest przekazanie prostej informacji - nie było takiego tworu. I tyle.


A w nazwie samej domeny powtarzasz slogan, z którym wszyscy chcemy walczyć. Nie mieści mi się to w głowie.
  • Odpowiedz
@Frondeus: Nie może się pojawić sformułowanie "polish death camps" NIE I NIE. To ludziom zostanie w głowach.
Nie i koniec, "german death camps".
  • Odpowiedz
@Frondeus: tak jak pisali wyżej: taka domena czy w ogóle pojawienie się sformułowania "polish death camps" przyniesie odwrotny efekt do zamierzonego
  • Odpowiedz
@Naypax: masz rację. Jest niepoprawne i nie ma nic wspólnego z BBC english. Jednocześnie polecam pochodzić o knajpach i pogadać z Anglikami, którzy w życiu książki nie przeczytali. Oni naprawdę tak mówią.
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Gdzie jest informacja o tym, że jestem odpowiedzialny za jakąkolwiek akcję? Kupiłem domenę, napisałem, że można jej użyć, a jak nie jej - to innej - i tyle. Na podstawie błędnych wniosków wyprowadzasz błędny tezy, dopełniając je słabej klasy retoryką.

Jeżeli nie trafia do Ciebie motywacja takiego adresu - trudno - do mnie trafia, dlatego kupiłem taki, a nie inny. I mam pewność, że zostanie użyty tak, jak chcę,
  • Odpowiedz