Wpis z mikrobloga

O kurcze ale filmik znalazłem. Niech ktoś skopiuje zanim zniknie. Islamizacja Polski już w toku.
Ciekawe czy bedzie afera bo spokojnie temat na gównoburze.
Czeczeni w polskim ośrodku dla uchodzców w Lininie narzucaja swoje zasady (za przyzwoleniem polskich strażników!) i zabraniaja Ukriańcom i Gruzinom chodzić w szortach nawet w czasie upałów!

https://www.youtube.com/watch?v=9p7fSpEld9I

Film krecony z ukrycia. Kłócą sie głównie Czeczeni i Gruzini Ukraincy.
Przed 6:00 polski straznik mówi że trzeba to tak załatwić żeby nie było problemu.

Po chwili kobieta mówi że jest na terytorium Unii Europejskiej a nie w republice islamskiej.
Czeczen odpwoiada"tutaj jest państwo islamskie można tak powiedizec bo tu zyja muzułmanie"(mówi chyba w rozumieniu tego osrodka). Kobieta odpowiada że mieszkają tu tęz Ukriancy i Gruzini.

Straznik powtarza tylko zeby spokój był ewdientnie ma to gdzieś.
8:00 Kobieta pyta straznika jak to tak moze być że oni tak się rządzą.
9:18 kobieta (albo Ukrianka albo Gruzinka) mówi że oni im groża i ze kobiety były wyzywane.
około 10 min.strażnik mówi że to nie pierwszy już raz bo wczensiej też innym już Czeczeni zwracali uwage na za krótkie spodnie.
Kobieta jest dośc zszokowana i zapowiada wizyte u dyrektora. Uważa że nie można tak życ w wolnym kraju i wylicza że teraz to a potem beda chcieli wiecej zakazywac np. wieprzowine jest też coś o psach że nieczyste.

#ukraina #czeczenia #gruzja #uchodzcy #islamizacja #4konserwy
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szurszur: Brawa dla tego pana ktory w dobrej sytulacji potrafil wykorzystac smarta. Warto miec na godzine W taka apke ktora uruchomimy b. szybko w dziwnej sytulacji a ona zarejestruje dzwiek/video. Malo kto sobie zdaje sprawe ale obecnie kazdy czlowiek jest miniJamesBondem ze smartphonem. Nie bede wam sugerowal ale mam nadzieje ze wiece o czym mowie :)

  • Odpowiedz
@malc: @Wynoszony: i inni
Przynajmniej SZANUJ, nasz kraj jest taki od setek lat, przodkowie przelewali krew by nastepne generacje mialy swoje miejsce na swiecie. Mimo wielkich trudnosci w historii, przetrwalismy choc bywalo ciezko. Dzieki nim teraz zyjemy w wolnym kraju, mozesz nie wierzyc (tak jak ja i miec wyjabane w cala to otoczke) bo swiat dal ci takie prawo. Ale nie wyszydzaj, nie zartuj, nie obrazaj. Wystarczy tylko
  • Odpowiedz
a Joanna spod krzyza to aktora od pani ktora podpowiada Komorowskiego a miedzy czasie wyklada jak "tworzyc negatywny PR"


@signap: A sa na to dowody poza wspolnym zdjeicem?
  • Odpowiedz
@szurszur: Nie ma, zdjecie i tak pozno sie pojawilo. Gdyby wyszlo to w czasie je wrzucono na FB, moze bylby wiekszy dym, dzis raczej temat krzyza pod palacem jest chyba zerowy. Po akcji z suflerem, gdy zaczeto brac ja na celownik, usunela FB ale ktos zapisal te foto badz je mial wczesniej... Nawet sama Joanna zniknela z ekranow, zostal tylko Dzej

swoja droga, te zdjecie mogl widziec kazdy, widac planete,
s.....p - @szurszur: Nie ma, zdjecie i tak pozno sie pojawilo. Gdyby wyszlo to w czas...

źródło: comment_5lbj0uw0qFiOXcFZ2lf21QFaxGwGWcVT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@signap: Naprawde myslisz ze przperowadzalaby szkolenia i wrzucala zdjecia na fejsa ryzykujac aferę? To wyglada bardziej na chec zrobienia sobie fotki z kims ekscentrycznym.
  • Odpowiedz
@szurszur: Na temat Czeczenów można powiedzieć bardzo wiele.. Starsze, starsze pokolenie sprzed pierwszej wojny, czy może nawet i pokolenie pierwszej wojny ze swoją kulturą nie jest ofensywne. To co swoje kultywują u siebie, nie narzucają niczego innym. Natomiast pokolenie drugiej wojny i po drugiej wojnie to transfer trzody. Często fanatycznej. Mam znajomych w ośrodku w Lininie i rzeczywiście można zaobserwować tam bardzo niepokojące zjawisko sympatyzowania z państwem islamskim (wpisy na
  • Odpowiedz
@szurszur: Cholera, a szanowałam Czeczenów bo też swoje odcierpieli po agresji Rosji. Widać wszystko się dewaluuje, religia religią ale brak szacunku dla drugiego człowieka strasznie mnie wku***a
  • Odpowiedz