Wpis z mikrobloga

O kurcze ale filmik znalazłem. Niech ktoś skopiuje zanim zniknie. Islamizacja Polski już w toku.
Ciekawe czy bedzie afera bo spokojnie temat na gównoburze.
Czeczeni w polskim ośrodku dla uchodzców w Lininie narzucaja swoje zasady (za przyzwoleniem polskich strażników!) i zabraniaja Ukriańcom i Gruzinom chodzić w szortach nawet w czasie upałów!

https://www.youtube.com/watch?v=9p7fSpEld9I

Film krecony z ukrycia. Kłócą sie głównie Czeczeni i Gruzini Ukraincy.
Przed 6:00 polski straznik mówi że trzeba to tak załatwić żeby nie było problemu.

Po chwili kobieta mówi że jest na terytorium Unii Europejskiej a nie w republice islamskiej.
Czeczen odpwoiada"tutaj jest państwo islamskie można tak powiedizec bo tu zyja muzułmanie"(mówi chyba w rozumieniu tego osrodka). Kobieta odpowiada że mieszkają tu tęz Ukriancy i Gruzini.

Straznik powtarza tylko zeby spokój był ewdientnie ma to gdzieś.
8:00 Kobieta pyta straznika jak to tak moze być że oni tak się rządzą.
9:18 kobieta (albo Ukrianka albo Gruzinka) mówi że oni im groża i ze kobiety były wyzywane.
około 10 min.strażnik mówi że to nie pierwszy już raz bo wczensiej też innym już Czeczeni zwracali uwage na za krótkie spodnie.
Kobieta jest dośc zszokowana i zapowiada wizyte u dyrektora. Uważa że nie można tak życ w wolnym kraju i wylicza że teraz to a potem beda chcieli wiecej zakazywac np. wieprzowine jest też coś o psach że nieczyste.

#ukraina #czeczenia #gruzja #uchodzcy #islamizacja #4konserwy
  • 57
Polacy,szanujmy swoja wiare! Ja tam za kiecunami nie jestem,ale wychowany jestem we wierze katolickiej i uwazam ze to dobra wiara.Niech kazdy modli sie do swojego boga po swojemu.I tak jest jeden ktoryto wysłucha.Szanujmy swoja wiare bo Polska jeszcze nie jest zarazona islamizmem jak zachod wiec mamy jeszcze szanse przetrwania.Niemcy i francuzi juz ogony maja podwiniete jak widza Islamiste bo sie boja odezwac.Juz przed nimi na kolanach chodza by nie draznic.Szanujmy i umacniajmy
Polacy,szanujmy swoja wiare! Ja tam za kiecunami nie jestem,ale wychowany jestem we wierze katolickiej i uwazam ze to dobra wiara


Nie wierzę i mam do tego takie samo prawo jak wierzący do wiary. Tylko ja nie staram się im narzucać swojego światopoglądu.

Uważam, że nie ma czegoś takiego jak "nasza - Polska - katolicka - dobra wiara". Niech *&^%$# ode mnie wszyscy, którzy chcą mi narzucać jakieś swoje zabobony i duchy.
@wiktorplock: Czemu mówisz w moim imieniu?

Polacy,szanujmy swoja wiare!

mów za siebie.
Byłeś chociaż na zachodzie żeby takie bzdury pisać?

@szurszur: Islamizacja Polski już w toku bo w ośrodku dla uchodźców jeden muzułmanin lub kilku chcę żeby ktoś nie chodził w spodenkach. xD top kek
Katolicy chcą NAKAZAĆ wolne w niedziele a ty ze spodenkami wyjeżdżasz.
Chodzi tu o wolność wyboru co się chcę robić danego dnia, czy pracować czy