Wpis z mikrobloga

@Siegel: znam 3 sztuki w których brak jakichkolwiek dźwięków niepożądanych w środku z czego jedna jest wygłuszona tak, że przy 140 można rozmawiać bez podnoszenia głosu :)
@Siegel: kolega @tylkoniechori nie znając egzemplarza był w stanie ocenić, że grat podczas gdy seryjnych zostało już bardzo niewiele. Przygodę z Polską motoryzacją rozpoczyna się od rozebrania i złożenia na nowo ;)
Miałem Poloneza - coś o tym wiem ;)
@agravator: Duży Fiat- +, ale i tak najfajniejsze były MR-y epoki późnego Gierka :) Najbardziej mnie śmieszy cenowa psychoza. Małego Fiata poniżej tausena nie kupisz. Duży Fiat to już w ogóle. Nawet Polonezy akwaria/przejściówki zaczynają cenić po kij wie ile. PS. Na alledrogo ktoś próbował sprzedać Poldka za bodaj 30 baniek, wykorzystując zdjęcia dziadka :) PS.2 Podobny do następcy 1313.
Q.....3 - @agravator: Duży Fiat- +, ale i tak najfajniejsze były MR-y epoki późnego G...
@agravator: W ogóle śmieszne jest to, że polska myśl motoryzacyjna tak ssała pałkę i wypuszczała tak slaby produkt, że po 6 latach od wydania dobry egzemplarz już był klasykiem.;]