Wpis z mikrobloga

Mają Mireczki pomysł, jak można ciekawie uczcić #rocznicaslubu ?
Za kilka dni stuknie mi i mojej #rozowypasek 4 lata, więc wypadałoby spędzić ten dzień wyjątkowo.
Problem w tym, że oklepane akcje (kolacja, kino, teatr, biżuteria, etc.) jakoś mi w tym roku się "nie widzą".
Jednocześnie mam czarną dziurę w głowie (praca, wyjazdy, 3 dzieci i chyba lekkie przemęczenie).
Nie chciałbym żeby z tej czarnej dziury była dupa blada, bo kocham swoją żonkę i nie chciałbym jej zrobić przykrości.
Zdecydowanie zasłużyła sobie na podziękę za te kilka lat znoszenia mnie i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że prawie #nocnazmiana i większość #gimbaza pewnie śpi, to liczę na poważniejsze i ciekawsze propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry dzięki!
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 11
@chozi: "spontaniczny" wyjazd gdzies- ustal z dziadkami ze zajma sie maluchami, zonie kaz sie spakowac i nie mow gdzie jedziecie ;) najlepiej im pozniej sie dowie o wyjezdzie tym lepiej (ale ty sprawdz czy nie ma jakis planow) bo potem zacznie moze marudzic i szukac problemów. Mojej kolezanki maz porwal ja nad morze do luksusowego spa gdzie w pokoju czekaly juz swiecie itp :) mimo iz ona cala droge wiercila mu