Wpis z mikrobloga

Mam wreszcie weekend w #uk #londyn #emigracja. Zajebiscie bulwo. 1dzien. Ale było fajnie dziś. #coolstory : zabijamy czas żeby tylko dotrwać do 7 a tu q--a hadżi dzwoni ze ktoś komuś zastawił podjazd. No to jedziemy na kogutach,drifty i te rzeczy. Podjezdzam a tu #imba jak c--j. Jeden q--a mądry zastawił drugiemu podjazd #bojowkahondycivic i tamten nie może do #pracbaza wyjechać jakimś #gownoauto. Obaj czarni w c--j. Mowie temu z Hondy żeby s--------l i odblokowal podjazd a ten ze ten od Gownoauta wziął mu kluczyki od hondy i w--------l do studzienki. #logikaniebieskichpaskow #logikaczarnychpaskow. Co tu się odpierala? Ten od gownoauta drze ryj zabierajcie Hondę, ten od Hondy ze jada z zapasowymi kluczykami. Za nami korek jak c--j, #milionypytanbezodpowiedzi od kierowców,sąsiadów,przechodniów. No to wydaje mandat, mowie kierowcy ze podnosił ,ten nogi rozkłada a ten c--j właściciel tej gupiej Hondy do auta wsiada. To k---a otwarte autoooo bulwo? No to c--j z podnoszenia. Prawie sie zaczynaja n---------c. Zaraz bedzie riot jak 3lata temu i spalom pol tottenhamu. Zawijamy się ziom. Wielkie zgromadzenie czarnych braci kolo studzienki. Nikt q--a nie wie jak to się otwiera. Tańce godowe i trąbienie. Tłumacze qrwom co i jak ,ze obaj som winni , i stratni i na przyszłość niech nie zwracają d--y. Klient od gównoauta #smutnazaba, klient od Hondy trochę #wygryw, ja #krolharingey, 123 nowych ziomków na n17. Kocham #tottenham
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@tigereg-bo-rucha-motzno: zależy. Ja nie uciekalem, jechalem z załatwiona praca i mieszkaniem. Angielski nawet średni, BRAK OPORU W JEGO UZYWANIU, jakiś punkt zaczepienia z Polski (praca dorywcza,agencja) i min. 1000 funtów w kieszeni to dasz rade.
  • Odpowiedz