Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Mam do was sprawę. Ma ktoś może pomysł jak zemścić się na dziewczynie (w sumie to od wczoraj byłej) która umawiała się w tym samym czasie ze mną i swoim byłym? Myślałem, że tylko z nim pisze, ale zdecydowałem się wczoraj przejrzeć jej facebooka i okazało się, że się widywali. Mówiła mu, że ze mną skończy po czym przyjeżdżała do mnie i mi wmawiała, że nie ma z nim już kontaktu. Także robiła nas obu w #!$%@?. Staram się na razie zdobyć numer telefonu do jej byłego, żeby mu powiedzieć jak to w rzeczywistości wyglądało, bo chyba nie jest tego świadomy.
#pytanie #zemsta #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 39
@noijatez: Zagadaj do jakiejś jej koleżanki, albo przynajmniej do takiej co zna, a nie za bardzo za nią przepada. Jutro wolne, to umów się z nią na piwo/ spacer. #!$%@? sobie jakieś selfie, nigdzie nie publikuj tylko, gdy spotkasz się ze swoją obecną - otwórz przy niej przez przypadek galerię w telefonie. Zobaczysz minę 10/10. Do końca życia tego nie zapomni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sumienie będziesz
Nie chodzi o jakąś straszna zemstę. Chciałem po prostu żeby to jej jakoś dobrze w pamięć zapadło. Jeśli to kogoś interesuje to gadałem z jej byłym. Powiedziałem mu żeby się z nią spotkał wtedy i ja przyjadę się przywitać. Wtedy posłucham co ciekawego będzie miała do powiedzenia.
@trzebabylozostacprogramisto: nie wiem kto to ale to nie ja.

@polusiowa:
@DarkAlchemy:
@SaLi0PK:
No i juz po. Była dosyć zdziwiona ale coś i ta,k podejrzewała, bo w nocy jak się dowiedziałem próbowałem się do niej dodzwonić kilkanaście razy na szczęście nie miała zasięgu. Potem jednak stwierdziłem, że lepiej będzie pogadać najpierw z jej byłym. Ogólnie obyło się bez awantury. Na chłodno powiedzieliśmy sobie wszystko co mieliśmy do powiedzenia. Nawet