Wpis z mikrobloga

Siema Mirki. Mam do was sprawę. Ma ktoś może pomysł jak zemścić się na dziewczynie (w sumie to od wczoraj byłej) która umawiała się w tym samym czasie ze mną i swoim byłym? Myślałem, że tylko z nim pisze, ale zdecydowałem się wczoraj przejrzeć jej facebooka i okazało się, że się widywali. Mówiła mu, że ze mną skończy po czym przyjeżdżała do mnie i mi wmawiała, że nie ma z nim już kontaktu. Także robiła nas obu w #!$%@?. Staram się na razie zdobyć numer telefonu do jej byłego, żeby mu powiedzieć jak to w rzeczywistości wyglądało, bo chyba nie jest tego świadomy.
#pytanie #zemsta #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 39
  • Odpowiedz
  • 18
@noijatez: nie mścij się... Wystarczy, że powiesz dla tamtego gościa co robiła z wami, żeby tego gościa też nie oszukiwała. Zemsta nie ma sensu. Strata czasu ;)
  • Odpowiedz
@MarcelMcOne: Nie chodzi o jakąś wielką zemstę tylko o to, żeby jakoś symbolicznie się odegrać. Nie wiem może samo to, że powiem jej byłemu jak sprawa wyglądała będzie wystarczające, bo wątpię, żeby chciał mieć dalej z nią kontakt po tym co robiła.
  • Odpowiedz
@noijatez: Umów się z nią na randkę u siebie w domu, niech przyjdzie też jej były. Pogadacie miło. Po co od razu zemsta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ierdala manianę to zachowaj się z klasą i po prostu ją zostaw. Nawet jej nie mów z jakiego powodu. A jaki staż z byłym? Kto zerwał?


@blaiseblaise: 3 lata z nim była, poznaliśmy się niedługo po ich rozstaniu. Ona zerwała. Dlatego myślałem, że może musi sobie to jakoś poukładać w głowie w końcu 3 lata związku nie da się od tak wyrzucić z głowy i o nich nie myśleć, no ale
  • Odpowiedz
@noijatez: Widzisz cumplu #rozowepaski niestety tak mają. Zrywają ze swoimi kolesiami, bo to nie to, nie ma tego co było kiedyś itd. Szukają kogoś nowego, znajdują, następuje chwilowa (sorry) fascynacja a potem wracają wspomnienia i to co kiedyś wydawało się nieaktualne staje się baaardzo aktualne. Skąd wiem? Bo znajduję się po drugiej stronie barykady. Mój rożowy ze mną zerwał (3 tyg) i już #!$%@? sobie wyobrażam co się będzie działo jak
  • Odpowiedz