Wpis z mikrobloga

@fstab: Dziś właśnie oglądałem ten Direct, ale tam jest to w/w 7zł za karte chyba że wydam 300 bezdotykowo. Wiem, że bez karty będzie najczęściej za darmo ale czasem się karta przyda. Aktualnie ja mam Tmobile z 2 kartami, 3 rachunkami i nie płacę nic choć nie mam tam żadnych przychodów.
  • Odpowiedz
@Gregory143: W -mobile miałem jajo z kontem wspólnym. Najpierw nam kazali zakładać osobne, a potem scalać, czy jakoś tak. Jakieś cyrki z tym były. Pomyśl nad Inteligo, chyba stówkę trzeba wyrobić kartą, żeby nie było opłat.
  • Odpowiedz
@Gregory143: zakładasz konto direct. Dostajesz kartę pocztą. Idziesz do banku i mówisz, że rezygnujesz z karty. Oni ci ją zabierają. I już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam 3 konta a tylko jedno z kartą dzieki temu.
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Tak właśnie będzie nadal oby dwoje będziemy mieć własne a to jedno wspólne tylko na oszczędności - nie wszystkie, trochę sobie zostawię na czarną godzinę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Gregory143: nie. Zakładając drugie konto direct nie mogłem bez karty. Teraz mam jedno konto i dwa w nim dodane tzn. jeden login, dwa rachunki, jedna karta wirtualna, jeden zbliżak, jedno oszczednościowe i smartsaver ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tworzysz konto a potem rezygnujesz z karty.
Teraz będę trzecie dodawał właśnie połączone z loginem mojej #rozowypasek.
  • Odpowiedz