Wpis z mikrobloga

Tylko mnie na drodze rowerowej #!$%@?ą ludzie, którzy jeżdżą na rolkach? Jakby jeszcze normalnie jeździli a Ci prawie szpagat robią, że aż całą drogę rowerową zajmują i jak tu takiego wyprzedzić. Podobno na rolkach nie można jeździć po drodze rowerowej to prawda? () aaa i jeszcze mnie #!$%@?ą Ci co jeżdżą w parach i co wyprzedzają na chama na trzeciego :P PS. Ostatni raz jechałem rowerem w godzinie szczytu nie polecam ;/
#rower #drogarowerowa #lublin
  • 20
@jaa121: Prawda, że nie można. Są mi obojętni, kiedy jest mało ludzi na ulicach, ale przy dobrej pogodzie, kiedy jest dużo rowerów i tych na rolkach to się masakra robi czasem, jeszcze pół biedy jeżeli osoba na rolkach stale się rozgląda, czy przypadkiem komuś nie przeszkadza, ale to rzadkość.
@jaa121: nie da się jeździć na rolkach po chodnikach z kostki bauma ani po krzywych, starych płytach. jak zaczną robić chodniki z kostki bez fazy albo z asfaltu to nie będzie problemu. ja jeździłem, jeżdżę i jeździć będę po DDR bo inaczej się po prostu #!$%@? nie da ale zawsze mam na uwadze pierwszeństwo rowerzystów :)
nie da się jeździć na rolkach po chodnikach z kostki bauma ani po krzywych, starych płytach

@zmrok123: Tak samo nie da się jeździć szosówkami po kostce, ale ludzie jeżdżą jak muszą. Rolkowicze przecież jeżdżą po wszystkich DDR - tych asfaltowych i tych z kostki.
@jaa121: Mnie najbardziej #!$%@?ą całe rodzinki z bachorami na swoich trójkołowych rowerkach lub takie, co dopiero nauczyły się jeździć na dwóch kołach. Jeździ ci to taki gnój zygzakiem, zatrzymuje się, ogląda za siebie. Zajmuj cała szerokość ścieżki i nie wiesz jak go wyprzedzić. Zdarzyło mi się już parę razy z tego powodu ryknąć na rodziców/opiekunów.