Wpis z mikrobloga

Ok, to finalnie koniec mojej przygody z #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank - tego szajsu nie da się używać. Wieczne błędy systemu i kulawość aplikacji mobilnej + ogromna liczba reklam w bankowości internetowej przelały moją czarę goryczy.

Ciekawe czy ktoś zareaguje na wytransferowanie w środku nocy wszystkich pieniędzy w wielu przelewach z litanią narzekań ( ͡º ͜ʖ͡º)

#oswiadczenie #aliorsync #aliorbank
Pobierz kiler129 - Ok, to finalnie koniec mojej przygody z #tmobileuslugibankowedostarczanepr...
źródło: comment_6UpHOiEqmlLBCoDtNab3eiIMLxFGL9Kv.jpg
  • 5
@ravpawlisz: W ciągu 15 minut i robienia przelewów na odchodne zostałem 2x wylogowany z komunikatem "Błąd aplikacji!" (standard) i obejrzałem wyskakującą na cały ekran reklamę #tmobile - szkoda, że nie grała i nie miała uciekającego guzika do zamykania.
@ravpawlisz: Ja robiłem takowe ciągle (bo głupotą jest trzymać więcej jak 100zł na koncie z podpiętą kartą zbliżeniową) i 3/10 prób kończyło się wylogowaniem. Dodatkowo od kiedy zmienili Synca w ten szajs aplikacja mobilna nie pozwala na połowę czynności - dostaje się jedynie błąd połączenia.
Efekt jest taki, że tak podstawowa opcja jak zobaczenie historii konta jest niemożliwa do zrealizowania.
Ponad to strona zwykła nie przekierowuje na mobilną, ręczne jej odwiedzenie