Wpis z mikrobloga

Jest mi ktoś w stanie określić, ile by kosztował mniej więcej wyjazd do #japonia na powiedzmy tydzień, łącznie z kosztem biletów w obie strony, noclegu (jakiś pokój) w Tokio albo na przedmieściach, wyżywienia i żeby zostało coś na inne wydatki i pamiątki? Wołam @ama-japan może będziecie w stanie powiedzieć.
#turystyka #azja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lmao: Wszystko zależy od ceny biletów na jakie trafisz. Ogólnie wyjazd tygodniowy do Tokio z lekkim zwiedzaniem okolic to koszt około 6-7 tysięcy w zależności od tego, co chce się spróbować.
  • Odpowiedz
@ParsecV: obstawiałem, że z 10k pewnie i nie więcej, ale jak mniej to spoko ;p Fajnie jakby ktoś podał konkretne wyliczenia - ile kosztuje tam nocleg itd.
  • Odpowiedz
@Misaki: przesiadki są w wielu miastach. Stambuł, Amsterdam, Paryż, Wiedeń, Frankfurt, Londyn. Wymieniłem tylko te do 2500 zł w obie strony. Nie ma ani Moskwy, ani Dubaju.
  • Odpowiedz
@lmao:
1. Ceny biletów lotniczych zaczynają się od nawet 1200 zł. Normalna cena to około 3200 zł. Tanie bilety mają to do siebie, że jest bardzo długi okres w czasie przesiadki. Nie ma lotów bezpośrednich i jest to dramat. LOT obiecuje i na dwóch lotach się skończyło..
Zakładam, że zwiedzać będziesz Tokyo i okolice.
Cena: 3200
  • Odpowiedz