Wpis z mikrobloga

@mazursky: oleole.pl - mają dobre ceny (sklep internetowy Euro Rtv Agd). Jak kupujesz sprzęt do kuchni np to polecam Ci wybrać w miarę jednego producenta (chodz zwykle się nie da). Dlaczego? Obecnie wszędzie sa ledy/podświetlanie/ekrany dotykowe itp. Co producent to inny kolor podświetlenia... Jak byś chciał to rzuć budżet to cos podpowiem
@mazursky: Nie wiem czy Ci coś podpowiem ale piekarnik samsunga bo jest podwójny, dwie rzeczy można na raz robić a żona lubi piec ciasta więc albo robi na dwa albo tylko w połówce, działa to fajnie i jesteśmy zadowoleni.
Płyta electrolux bo jako jedna z nielicznych w rozsądnej cenie firm posiada osobne sterowanie każdym polem grzejnym a inne metody dla mnie nie wchodzą w grę.
Zmywarka bosch bo oglądałem różne zmywarki
@vajroos: Dziękuję za propozycję - chętnie skorzystam. Nie mogę zdecydować się na pralkę i suszarkę. Decyzja podjęta - będą dwa urządzenia (jedno na drugim). Rozrzut modeli jest straszny, generalnie chciałbym się skupić na jednej z marek: Bosch (aktualnie posiadam), Electrolux, Siemens. Od razu mówię, że w Siemensie kusi mnie dozownik na detergent (na wielokrotne pranie) którego nie mają inni dlatego rozpatruję.
@elemenTH: Dzięki za opinię. Ciekawe spostrzeżenie co do płyty - akurat użytkuję obecnie Electroluxa i sterowanie jest właśnie takie jak piszesz co nawiasem mówiąc jest bardzo wygodne i intuicyjne więc na pewno będzie to dla mnie parametr istotny. Co do piekarnika zastanawiam się nad rozmiarem kompaktowym z racji mniejszego zużycia energii (marki jeszcze nie wybrałem ale mam ciśnienie na Boscha).
@mazursky: www.mall.pl, skompletujesz wszystko. Ceny konkurencyjne, niekiedy takie same, niekiedy najtaniej. Jedyny minus to ze jest to sklep internetowy, i nie zobaczysz produktów przed zakupem.
@vajroos: Co do budżetu to nie jest sztywno określony, oglądam raczej jakieś modele trochę wyższej klasy bo tylko takowe dysponują wysokimi normami energooszczędności (dotyczy zwłaszcza suszarki a chciałbym żeby z pralką stanowiły komplet z jednej linii). Wymiary nie mają znaczenia (koncentrowałem się na 60 ze względu na popularność).
@mazursky: Ze zużyciem energii to w samsanie też jest + bo jak nie potrzebujesz dużo miejsca w sensie całej komory to pieczesz tylko w połówce a drugiej nie włączasz.

Pralka moja to Electrolux EWT1366HDW i z czystym sumieniem polecam jak potrzebujesz od góry ładowaną.