Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje gdzie mogę kupić pełne wyposażenie RTV i AGD w najbardziej atrakcyjnej cenie? Mam na myśli czy jest sens skompletować jakąś listę sprzętów i zadać pytanie bezpośrednio gdzieś/do kogoś czy poszczególne modele wbijać w neta i tak wybierać? Lista będzie spora dlatego pytam.

#pytanie #pytaniedoeksperta #agd #rtv może trochę #remont i #remontujzwykopem
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mazursky: Ogólnie poza miele to nie słyszałem żeby jakiś sprzęt był niezniszczalny teraz, też rozkminy były grube i każde opinie to zadowoleni i niezadowoleni. Druga sprawa, że niezadowoleni częściej szukają ujścia swoich frustracji w internecie a zadowoleni raczej się nie chwalą. Trafisz boscha i umrze za miesiąc albo kupisz badziewie i się nie będzie chciało zepsuć, loteria. Ogólnie z rynku gsm i z życia mam takie doświadczenia, że jak coś
  • Odpowiedz
@mazursky: Ja generalnie przekonałem się do koreańskiego sprzetu bo ceny wyższych modeli mają niższe niż bosch siemens a silniki indukcyjne zamiast zwykłych szczotkowych to niezly patent. Ale w suszarkach chyba nie istnieją więc zostaje Bosch. Elektrolux jakoś do mnie nie przemawia (nie mam nic tej firmy).
  • Odpowiedz
@mazursky: ja bylem zadowolony z oleole, mają nowe modele rynkowe czego nie można zawsze powiedzieć o media markt i saturn. Pamietaj ze dodatkowe usługi jak wniesienie itp kosztują dodatkowo.
  • Odpowiedz
@mazursky: mam piekarnik Siemens za ~1k (do zabudowy) kupiony niedawno i co mogę powiedzieć - bardzo dobry, polecam. Do tego płyta gazowa Beko (gaz w ryczałcie), lodówka Whirlpoola z no-frost, zewnętrznym sterowaniem i innymi badziewiami, zmywarka Boscha. Jak widać wszystko z innej bajki, a wszystko mogę na ten moment (t.j. 2 miesiące od zakupu) polecić. Mogę poszukać jakie to dokładnie były modele ale może trochę potrwać.

2 razy źle zawołałem
  • Odpowiedz