Wpis z mikrobloga

Fajna kampania społeczna w Niemczech. N śmietnikach pojawiły się naklejki w których proszą o pozostawiania butelek zwrotnych obok śmietnika zamiast wrzucać do środka. W Niemczech większość butelek obłożona jest kaucją zwrotną: szklane 8 centów, plastikowe twarde 15 centów, puszki i miękkie plastikowe 25 centów. W większości sklepów są automaty które przyjmują te butelki.

#niemcy #lubieto #don #neuropa
donmuchito1992 - Fajna kampania społeczna w Niemczech. N śmietnikach pojawiły się nak...

źródło: comment_Pkxjenl6maAEQpQ0fNkHyrv61iGa1kDa.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@donmuchito1992:

@mpmp-pmpm:
idea dobra ale potem ktos wynysla takie rzeczy.Umieszczane na pojemnikach takie uchwyty zeby butelki mozna bylo wkladac w nie i nie lezaly na ziemi. ..koszt jedynie 1000 euro za
  • Odpowiedz
  • 0
@mpmp-pmpm: poczytaj niemieckich podatnikow pod tym artykulem,w komentarzach sa tez zachwyceni ze tylko 1000 euro to kosztuje.
Napisz im zeby robili za 500
  • Odpowiedz
@tomosano Mieszkam od siedmiu lat z rodziną, obecnie chodzę do zawodówki, chociaż od czwartku mam wakacje :D Dobrze się żyje, mam duużo znajomych i finów i wielu obcokrajowców, jest kolorowo i urozmaicenie pod względem kultury. Ja uwielbiam piękno fińskiej natury, co prawda latem trochę więcej a zimą trochę mniej, ale trzeba przyznać że najpiękniej Finlandia wygląda zimą.
  • Odpowiedz