Wpis z mikrobloga

Pierwsze co zrobił Andrzejek to zaproponował zmianę systemu emerytalnego oraz zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Mimo to, od wczoraj w lemingostanie wciąż p------ą o tym, że popiera pomnik pod pałacem prezydenckim. Hurrrr Durrrr... W tym kraju nigdy nie będzie dobrze póki nie wymrą te sprzedajne k---y dziennikarskie.
#duda #oswiadczenie
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: w ogóle śmieszne jest to, że ludzie podkreślają, że prezydent nie ma aż takiej władzy, a ludzie już narzekają że czeka nas klęska bo PIS u władzy, dopiero będą wybory samorządowe, i wątpię że wtedy pis wygra, ja głosowałam na dudę i nie kierowałam się tym że pis/po, tylko głosowałam na konkretnego człowieka, jego wypowiedzi, to jak się reprezentuje i inne takie, a to z tym pomnikiem to śmieszne
  • Odpowiedz
@ksaler: napisz taki post, jak już zostanie to klepnięte, a nie magiczne słowo "zaproponował". Jakbyś znał się na polityce to byś wiedział, że często ta droga jest tak długa, że nigdy nie dochodzi do zrealizowania tych "zaproponowanych" obietnic:)
  • Odpowiedz
@borowa90: racja, mój błąd
@ksaler: mi tam duda nie wygląda na człowieka ograniczonego, który swoje poglądy stawia na pierwszym miejscu i ma klapki na oczach, po wygranej powiedział że chce być prezydentem wszystkich polaków i mam nadzieję że tak będzie, ludzie mają jakieś swoje obawy po wcześniejszych rządach pisu, ale co było a nie jest nie pisze się w rejestr, dlatego jestem za tym żeby oceniać jak już
  • Odpowiedz
@ksaler: wiesz, nieralne projekty można zgłaszać, tylko jaki w tym sens? można zgłosić projekt według którego nie będzie żadnych podatków. tylko kto normalny to wprowadzi? nikt. więc po co rozmawiać o pierdołach, które są nie do zrealizowania?
  • Odpowiedz
Jakbyś znał się na polityce to byś wiedział, że często ta droga jest tak długa, że nigdy nie dochodzi do zrealizowania tych "zaproponowanych" obietnic:)


@Grandek: a czy ja piszę że krótka i prosta? Mówie jaki jest stan obecny vs reakcja medialna na to. To czy projekty wejdą w życie to inna sprawa.
  • Odpowiedz
wiesz, nieralne projekty można zgłaszać, tylko jaki w tym sens? można zgłosić projekt według którego nie będzie żadnych podatków. tylko kto normalny to wprowadzi? nikt.


@Galvay: podwyższenie kwoty wolnej jest tak nierealne, że nie ma sensu tego postulowac? No kamą..
  • Odpowiedz
@ksaler: więc jeśli szybciej zrealizowany zostanie pomnik niż podwyższenie kwoty wolnej od podatku lub obniżenie wieku emerytalnego to napiszesz że Duda to kłamca?
  • Odpowiedz
więc jeśli szybciej zrealizowany zostanie pomnik niż podwyższenie kwoty wolnej od podatku lub obniżenie wieku emerytalnego to napiszesz że Duda to kłamca?


@Grandek: nie rozumiem Twojego rozumowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlaczego mam tak napisać?
  • Odpowiedz
@ksaler: zarzucasz dziennikarzom, że piszą, że Duda mówi tylko o pomniku, a nie zgłasza propozycji związanych z podatkami i wiekiem emerytalnym. Tak więc jeśli będzie na odwrót, że wcale nie zależy mu na obniżeniu podatków, a postawieniu pomnika no to wyjdzie na kłamcę.

Swoją drogą, w kampanii to Duda nie mówił, że coś zaproponuje, a zrobi, OBNIŻY wiek emerytalny, PODNIESIE kwotę wolną od podatku. Mówił to tak jakby mógł to
  • Odpowiedz
Tak więc jeśli będzie na odwrót, że wcale nie zależy mu na obniżeniu podatków, a postawieniu pomnika no to wyjdzie na kłamcę.


@Grandek: tak, jesli uda Ci się zweryfikować, że nie chce niższych podatków, tylko pomnika to nazwę go kłamcą. Nie wiem tylko po co te dywagacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli wyszło, że jak sejm nie przegłosuje to lipa, nie będzie większej kwoty i mniejszego
  • Odpowiedz
@ksaler: właśnie tak powinien wyglądać prawdziwy prezydent, który nie rzuca słów na wiatr i nie mąci biednym ludziom w głowach. Który mówi, że ok jestem za obniżeniem wieku emerytalnego, ale generalnie nie mam do tego narzędzi. Mogę naciskać na posłów, tym bardziej z własnej partii, aby taki projekt przygotowali I tyle. W przeciwnym razie każdy może mówić co chce, bo to tylko "retoryka kampanijna". A wychodzi, jak wychodzi...
  • Odpowiedz
właśnie tak powinien wyglądać prawdziwy prezydent, który nie rzuca słów na wiatr i nie mąci biednym ludziom w głowach


@Grandek: hehe powiem szczerze, że bardzo chętnie obejrzałbym kampanie takiego gościa:

"chciałbym coś zrobić, ale w sumie nie wiem czy mi sie uda. Zagłosuj na mnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wystartuj w wyborach, chętnie oddam na Ciebie głos.
  • Odpowiedz
@ksaler: widzisz masz już tak niskie wymagania, że nawet jak polityk w kampanii kłamie to przymykasz na to oko. Uczmy dalej polityków, że jak kłamią to i tak ich wybieramy. Życzę powodzenia w dalszych twoich wyborach.
  • Odpowiedz
@Grandek: nie wiem jak w Twojej głowie przebiega proces wnioskowania, ale w ogóle nie czaję na jakiej podstawie wkładasz w moje usta to co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) zostań w pokoju nie będę Cię dręczył...

Aha. Myślę, że to Tobą wstrząśnie:

  • Odpowiedz