Wpis z mikrobloga

Pierwsze co zrobił Andrzejek to zaproponował zmianę systemu emerytalnego oraz zwiększenie kwoty wolnej od podatku. Mimo to, od wczoraj w lemingostanie wciąż #!$%@?ą o tym, że popiera pomnik pod pałacem prezydenckim. Hurrrr Durrrr... W tym kraju nigdy nie będzie dobrze póki nie wymrą te sprzedajne #!$%@? dziennikarskie.
#duda #oswiadczenie
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: i ci znajomi, którzy wezmą udział na fejsie w "NIE DLA POMNIKA SMOLEŃSKA PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM"... zasłona dymna musi być, działa taki system od lat, nic się nie zmieni chyba, straciłem już nadzieję.
  • Odpowiedz
@ksaler: Ja tam pomniki mam w głębokim poważaniu.. Są ważniejsze rzeczy, które Duda zrobi lepiej niż Komorowski.. a to, że powstanie parę pomników czy zmienią kilka nazw ulic to szczerze mnie to pier*oli.
  • Odpowiedz
Dopiero niedawno zdałem sobie sprawę, jakie wyprane mózgi i jakimi ignorantami jest większość ludzi... która tak ewidentnie łyka papkę z telewizji, gdzie boi się pisu, wielu pisze o wojnach nuklearnych itd.. szkoda przytaczać nawet.. I uważa, że największy wpływ na ich jakość życia jest to czy powstanie pomnik, lub czy będą chcieli prawilnie wyjaśnić katastrofę Smoleńską.. a najśmieszniejsze, że tych drugich wyzywają od ciemnogrodu.. #bekazpodludzi
  • Odpowiedz
Są ważniejsze rzeczy, które Duda zrobi lepiej niż Komorowski.. a to, że powstanie parę pomników czy zmienią kilka nazw ulic to szczerze mnie to pier*oli


@r5678: wiem o tym cumplu, tyle że w mediach będą głownie pomniki :)

tak, niech jeszcze naobiecuje wiecej to na pewno wszyscy bedziemy mieli lepiej..


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: nie wiem co Twój wpis ma do mojego...
  • Odpowiedz
@ksaler: obstawiam że tej kwoty wolnej od podatku to nawet PiS po potencjalnie wygranych wyborach nie wprowadzi. I ze wszystkich rzeczy o których się mówi zostanie nam tylko pomnik ;)

Bo na obniżenie wieku emerytalnego to totalnie nikt się nie zgodzi w tej chwili już.
  • Odpowiedz
@michal-dobrzycki: @JerryStrummer: Panowie nie twierdzę, że wierzę we wszystko co Duduś mówi i pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) oceniam tylko fakty - projekt zmian miał wystosować i wystosował. Teraz wszystko w rękach PiS i PO. Po czynach ich poznawajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z jego obietnic zostanie tylko ten pomnik. Wspomnisz moje słowa.


@chanelzeg: to co zostanie z jego obietnic jest dla mnie drugorzędne. Bardziej interesuje mnie to kto zablokuje jego obietnice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz