Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Kupilem wczoraj cos tam na allegro. Szukalem sprzedawcy ktory mial przesylke w miare jak najszybsza gdyz na maksa zalezalo mi na otrzymaniu przedmiotu przed weekednem. No i caly w skowronkach tak owego znalazlem. List polecony priorytetowy mial do mnie wpasc jutro! Jak sie okazalo sprzedawca sie walnal i wyslal ekonomicznym co oznacza ze przesylka bedzie u mnie kolo wotrku znajac zycie :/ napisalem do Niego co i jak i On tylko ze przeprasza ze sie pomylil i ze moze mi oddac 1,5zl (!!!) jako roznice w cenie przesylki. Naprawde mi zalezalo na szybkosci przesylki i to byl jeden z wazniejszych argumentow przemawiajacych za tym konkretnyk gosciem. Co teraz mam zrobic? jestem lekko mowiac niezadowolony w chu....
ps. Pewnie tym sprzedawca jest jeden z Mirkow bo przedmiot jak nic kupiony na #aliexpress (miBand)
ps2. Jesli to Mirek to moze mu odpuszcze ale jak nie to chyba cisne temat nie? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#allegro
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jelen_Szlachetny: no tak ale to juz wina poczty a nie sprzedawcy...tutaj ewidentnie zostalo wyslane nie ta droga ktora byla w "umowie". Poza tym poczta polska daje gwarancje ze jak podzie listem priorytetowym nadnym przed 15 to przesylka nastepnego dnia jest u adresata. Dlatego wlasnie dodatkowo jeszcze pisalem sprzedawcy ze mi zalezy na tym zeby wyslal w miare jak najszybciej.
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: terminy

List polecony możesz nadać jako:

· priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny
  • Odpowiedz