Wpis z mikrobloga

Po zeszłotygodniowej wizycie w #afrykarium #wroclaw dochodzę do wniosku, że ludzie to debile. Napisane jak byk na każdej szybie żeby nie pstrykać z lampą a ci walą jak na dyskotece w #!$%@?łach Małych. Żal mi było tych zwierzaków.
#rozowypasek (niania i przyszła nauczycielka) upomniała jakąś babę z grupką dzieciaków żeby chociaż przykład to baba się odwróciła i poszła dalej
#ludzietodebile
  • 7
@ludzik: spoko kiedyś byłam w poznańskim zoo i przy kozach była informacja, żeby ich nie karmić. A co robiły gówniaki pod czujnym okiem rodziców? Dawały im do jedzenia słone paluszki :/ Oczywiście jak zwróciłam im uwagę to usłyszałam, że kozy jedzą przecież wszystko i wydziwiam.
Napisane jak byk na każdej szybie żeby nie pstrykać z lampą a ci walą jak na dyskotece w #!$%@?łach Małych.


@ludzik: przyznam sie, ze nagrywalem raz filmik z wlaczonym flashem ( nie widzialem!! :/ ) a ktos zamiast mnie upomniec to z ryjem "wylacz #!$%@? ta #!$%@? lampe" :(
@SeriousGuy: Nagrywanie z włączonym flashem raczej nie szkodzi. Szczególnie jeśli to po prostu dioda z telefonu. To raczej chodzi o niespodziewane #!$%@? po oczach nieświadomych zwierzaków.
@ludzik: ile to panieniek z lusczankami łazi po tym zoo i #!$%@? czasem zewnętrzną lampą za 100 zł.. to już nie tylko zwierzaki dostają tym po oczach. Ludzie po prostu są #!$%@?.