Wpis z mikrobloga

Wniosek o wprowadzenie do porządku obrad projektu związków partnerskich został ZNOWU odrzucony.
PO - 171 głosowało, 103 za, 45 przeciw, 23 wstrzymało się.
PIS - 121 głosowało, 121 przeciw.
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".

A radni PIS w Tarnowie usiłują zmusić kierownictwo biblioteki, żeby odwołali spotkanie z Marią Czubaszek. Tylko szkoda, że nie pomyśleli o mieszkańcach Tarnowa, którzy chcą tego spotkania.

Coś w stylu "w dupie mam zdanie innych, moja racja jest najmojsza i moje wartości są najwartościowsze". Żenada.

#neuropa #lgbt #polityka
  • 377
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Związki partnerskie ponownie sprowadzone do poziomu najważniejszego problemu współczesnej Polski. Jak będzie nas stać to sobie zaczniemy o tym dyskutować.
  • Odpowiedz
@Wulfee: ogolnie nie rozumiem po ch. Panstwo sie w to miesza. Jak dla mnie ludzie moga sie chajtac nawet z zelazkiem jesli ktos im udzieli slubu a panstwu ch. do tego. Umowa malzenska i tyle.

Nie ubolewam a raczej uwazam za zenujace zajmowanie sie tego typu #!$%@?. Rownie dobrze moga glosowac nad skladami obiadow w szkolach bo to dotyczy milionow dzieci, ale jak juz mowilem ch. im do tego.
  • Odpowiedz
ogolnie nie rozumiem po ch. Panstwo sie w to miesza.


@Kozajsza: Bo Państwo jest w stanie to uregulować.

Nie ubolewam a raczej uwazam za zenujace zajmowanie sie tego typu #!$%@?. Rownie dobrze moga glosowac nad skladami obiadow w szkolach bo to dotyczy milionow dzieci, ale jak juz mowilem ch. im do tego.


Jak ktoś już jest dorosły i znajdzie sobie życiowego partnera, z którym chce sobie ułożyć wspólne życie, troszczyć się
  • Odpowiedz
@Wulfee: panstwo sie mieszalo bo komuszki chcialy sie zenic bez udzialu kosciola :) panstwo nie jest od regulowania zycia prywatnego obywateli. Jak chca uregulowac zwiazek to niech reguluja normalna umowa notarialna i ew. W kosciele ktory sie zgodzi. Zarowno homo hetero jak i kazdy inny typ zwiazku. A panstwo niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@normanos: Tylko po co dla hetero skoro jest już instytucja małżeństwa? Nie pytam z ironią, tylko ciekawią mnie argumenty, bo o ile dla homoseksualistów potrzebę związków partnerskich rozumiem i popieram to nie rozumiem argumentu 'dla hetero tez sie przyda'.
  • Odpowiedz
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".


@SuperPunia: #!$%@?ąc od tematu związków partnerskich to ten argument o dialogu jest z dupy. Dialog to nie akceptacja, dialog to rozmowa i otwieranie się na argumenty innych albo pozostawanie przy swoich argumentach. Jeżeli PO przedstawi projekt o aborcji albo pracy do 70 roku życia (tu wpisz projekt jakiejkolwiek ustawy)
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Może dlatego ludzie w związkach małżeńskich mają ulgi, że istnieje ociupinkę większa szansa, że spłodzą dziecko, niż para homo. Tworzysz nowe życie>nowego obywatela>nowego podatnika. To po to te ulgi :P
  • Odpowiedz
@SuperPunia: To jest demokracja, PiS reprezentuje te część społeczeństwa, której widocznie to się nie podoba. Miej sobie ból dupy, ale prawda jest taka, że centro lewacka platforma ma większość i tego nie poparła, co z SLD ? A pomyślałaś, że może sama ustawa jest źle przygotowana ?



  • Odpowiedz