Wpis z mikrobloga

JESTEM JAREK. WYGRAŁEM WCZORAJ SWOJĄ MARIONETKĄ ANDRZEJEM WYBORY. SIEDZĘ SOBIE CICHO I KISNĘ Z NICH WSZYSTKICH BO PYTAJĄ GDZIE JESTEM. A JA SIEDZĘ W TORUNIU JESTEM PREZESEM POZA KONTROLO STRAŻNIKIEM PISOWSKIEGO OGNISKA. SIEDZĘ W FOTELU ICH PROBLEMY SĄ TAM, A JA JESTEM TU. MAM NA STÓPKACH SKARPETY GÓRALSKIE ZAJEBIŚCIE GRUBE I JUŻ PLANUJĘ Z BEATĄ SZYDŁO CO ZROBIMY NA JESIENI KIEDY WYGRAMY WYBORY DO SEJMU XDD

#pasta #wybory #heheszki #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_C5FQAr9zgWTmMnhVioK2pRfIMBuvEKf7.jpg
  • 15
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: jeśli to prawda to chyba nie zaprzeczysz, że jest to genialne? Po ledwo 2 latach mega ataków i tworzenia nienawiści w okół siebie i partii stworzyć cały misterny plan (#pdk) by powrócić do władzy, trzeba mieć łeb nie od parady.

Coś jak Underwood. ;)
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: jeśli to prawda to chyba nie zaprzeczysz, że jest to genialne? Po ledwo 2 latach mega ataków i tworzenia nienawiści w okół siebie i partii stworzyć cały misterny plan (#pdk) by powrócić do władzy, trzeba mieć łeb nie od parady.


@Krupier: Jeśli geniusz polega na wsadzeniu mordy w kubeł a Macierewicza do piwnicy, to niech kontynuują :)
Nadal nie potrafią zrozumieć że ludzie nie głosowali na Dudę tylko