Wpis z mikrobloga

Opowiem wam dziś #coolstory i #truestory mojego życia.
Straciłem pamięć
serio, nie pytajcie jak to było, bo sam do końca nie wiem.
Wykonuje pracę wysokiego ryzyka na całym świecie, jestem "samotnym wilkiem" ale czasem pracuję w zespole z ludźmi którzy mają taką samą profesję jak ja. Pewnego razu wykonywalem robotę jak zawsze, byłem tam z moją dziewczyną (10/10, ale wkurzająca jest) tyle że dość mocno oberwalem w głowę i jedyne co pamiętam, to moja znajoma ciągnąca mnie do obozu...
Jak się obudziłem to za c---a nic nie pamiętałem, nawet jak się nazywam, skąd jestem i co ja tu robię.
Ponad rok dochodziłem do siebie, dzięki pomocny przyjaciół wróciłem do zawodu... Jednak nie wiedziałem co z moim #rozowypasek, nie odzywał się, nic. Myślałem że nie żyje. Poznałem wtedy, a raczej poznałem na nowo moją starą znajomą (10/10 #rudeboners). Jakoś tak się złożyło, że poszliśmy do łóżka i generalnie nasze uczucie było naprawdę niezłe... Jest miła i generalnie nie robi problemów, problem z tym, że wtedy nie widziałem ze moja pierwsza żyje...
No i spotkałem ją, raczej przypadkiem, odezwała się do mnie... Reasumując zrobiła mi straszna imbę, na nic zdały się tłumaczenia ze straciłem pamięć i nie wiedziałem ze żyje.#logikarozowychpaskow motzno. ( i tak poszedłem z nią do łóżka #wygryw #seksy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)Generalnie ona się strasznie mną bawi, cały czas to czuje, zresztą jak wróciła mi pamięć to pamiętam jak to było...
Mirki, nie wiem co robić. Z jednej story ruda 10/10, miła, słodka, inteligentna i wgl a z drugiej 10/10 była (?), black/white, kocha mnie, ale strasznie wkurza.
Pomocy #przegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach