Wpis z mikrobloga

Kiedy o 5 nad ranem nikt Cię nie budzi, nie krzyczy, nie narzeka. Wstajesz o 10 lub 11 bo pracujesz zdalnie i sam sobie określasz godziny pracy by zmieścić się w określony #deadline Otwierasz swoje oczka, pusto w mieszkaniu - parzysz lekką herbatę przeglądasz mirko i idziesz pod prysznic.

Poranek robi się coraz jaśniejszy i cieplejszy, słyszysz jak ludzie śpieszą się do pracy. Czekasz do 12 by zamówić sobie żarcie na dowóz bo w lodówce pusto. Pracujesz do 16 i robisz przerwę, czas na #silownia a wieczorem #bieganie by nie znaleźć się pod tagiem #bekazgrubasow XD

Jestem szczęśliwy.

#truestory #feels #chorobawdoliniemuminkow
t.....a - Kiedy o 5 nad ranem nikt Cię nie budzi, nie krzyczy, nie narzeka. Wstajesz ...

źródło: comment_IN5dYRTsRaxlpvBHPAuupJ9iWugdiUzx.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@enron: Ździwiłbyś się, prędzej zanudziłbyś się jeżdżeniem wiecznie do jednego miejsca pracy, oglądanie tych samych twarzy itp. a w takiej sytuacji możesz pracować gdzie chcesz i z kim tylko chcesz.
  • Odpowiedz
@enron: Ździwiłbyś się, prędzej zanudziłbyś się jeżdżeniem wiecznie do jednego miejsca pracy, oglądanie tych samych twarzy itp. a w takiej sytuacji możesz pracować gdzie chcesz i z kim tylko chcesz.


@LubieRZca: Tak wygląda w teorii, a w praktyce wygląda tak że człowiek wrasta w kapcie i nic mu się nie chce :) Oczywiście, sporo zależy od samego zainteresowanego - znam osoby które pracując zdalnie (lub jako freelancer) udzielają się towarzysko
  • Odpowiedz
@adienhq: nie moje, przez ostatnie 3 miesiące zwiedzałem USA byłem między innymi w NYC tam też to zdjęcie zrobiłem bo zatrzymałem się na dłużej (miesiąc). Wcześniej siedziałem u rodziny na Florydzie (chciałem zobaczyć legendarne Miami), niestety nie zobaczyłem wszystkiego co oferuje #murica bo podróże też są męczące, ale może kiedyś. Najważniejsze odhaczone #wallmart XD Teraz marzy mi się Kanada, ale bez rodziny na miejscu będzie ciężko.

@Pani_Pomarancza: długo opowiadać (
  • Odpowiedz