Wpis z mikrobloga

@tusiatko: Nie przejmować się.

Ja wywody wyborców Komorowskiego mam w głębokim poważaniu, oni już się wykazali ośmieszając polskę prostackim analfabetą.

A Kukiz nawet nie ma programu wyborczego i zapewne mieć nie bedzie aby nie narazić się żadnej grupie społecznej.
@tusiatko: No wlasnie nie trzeba:) Dla mnie po 1 turze wybory byly skonczone. Nie uznaje glosowania na mniejsze zlo, PO, PiS, Duda, Kaczynski, Kopacz, Komor, Kwasniewski, to jedna klika. Za 5 lat bedziemy glosowac na inne mniejsze zlo, bo Duda jednak nie spelnil obietnic, za kolejne 5 wejdzie 80 letni Miller, bo prawica nie spelnila obietnic, a za kolejne 10 Kaczynski z Kopacz beda wspolnie kandydowac jako prezydent i pierwsza dama.
@tusiatko: Ludzi na starcie? PiS na starcie? Kancelaria Dudy:
Gliński, Hrynkiewicz, Żyżyński, Szczerski, Łopiński, Legutko, Wojciechowski.

To sa ludzie na starcie?! Byli ministrowie, poslowie, to wszystko juz bylo. No chyba, ze uznajemy, ze co 5 lat ludziom resetuje sie ich dorobek polityczny. Czyli za 5 lat glosujemy na Komora jako antysystemowego?:)
@tusiatko: Wedlug PAPu juz wiadomo:)

Duda byl juz wiceministrem, poslem i europoslem. IMO sprawdzil sie na tych stanowiskach, jednak pisanie o nim jako nowe to jest mocne przegiecie.

Aha, a kariere zacznal w UW razem z Tuskiem itp.:)
@tusiatko: No ja juz pisalem, dla mnie wybory skonczyly sie po 1 turze, ale co kto lubi.

W sumie boli mnie tez taka nienawisc wsrod ludzi tutaj, sam mam znajomych co popieraja Komora, Dude, Kukiza, Korwina i nie widze powodu, zeby kogos z nich wyzwac lub zrywac kontakty tylko dlatego, ze ma inne poglady.

Tak samo jak np. ty bys po mnie jechala, ze wole Kukiza od Dudy, bez sensu.
Jedynie jej napisałam, że mnie ten festiwal żałobny śmieszy


@tusiatko: Tu sie zgodze. Apokalipsy nie bedzie, w kranie jeszcze plynie woda, a nie krew:P W sumie tez sie jednak zastanawialem, czy nie napisac na facebooku, ze "zaraz kupuje bilet lotniczy i uciekam z tego kraju" :)