Wpis z mikrobloga

@Kurajmo: sprzet chyba lepiej sprawdzi się jako przycisk do papieru aktualnie. Poza tym, ciesz sie że w ogóle się da sciagnac a nie tak jak na niektórych starszych telefonach...

Taki trochę #boldupy który zawdzięczasz tylko i wyłącznie sobie skoro kupiłeś telefon z simlockiem - wcześniej nie sprawdzając co i jak :)
Trochę tak jakbym kupił auto bez silnika i narzekał czemu to gówno nie jeździ, nigdy więcej Forda!

#takaprawda
@Kurajmo: zgadzam sie z przedmówcami. Narzekasz na wiekowy sprzęt, który od dawien dawna nie jest juz nawet przez własnego producenta wspierany. Masz racje - tag iPhone wykorzystuje sie przy rozmowach o tym telefonie, ale przeglądając jego niedawna historie - bul dupy i płacz jaki to Apple złe i ble w ogóle. Zapisz sie do jakiejś bojówki, albo daj sobie i nam spokój z tym telefonem.
@Mr_Przemyslaw: @adiqq: @djolaf: @dzikiczytelnik:

No właśnie się nim dalej bawie i momentami mnie #!$%@? bierze że zasięg słaby. Nie ma nowej Opery Mini itp problemy.
Ale po JB i poszperaniu w necie. Okazuje sie że to wcale nie jest taki słaby sprzęt.
Grafika w takiej Prince of Persia WOW jest jak z PS2!
No w szoku jestem.
Ale i tak to sprzedaję. Bo ilosc braku aplikacji mnie dobija.
@Hub99ert: nie czesc nawet normalnego softu nie da się wgrać bez alpejskich kombinacji.
A Itunes #!$%@? masę błędów co chwila i w trakcie flashowania.
Już flashowanie Chińczyków SPFlashtoolem i repartycjonowanie pamięci flash przebiega o wiele sprawniej i bez takich fanaberii.
Od proste. Siadam 15 min i telefon przywrócony do ustawień z fabryki. Zwiększenie pamięci wbudowanej. Root, custom rom itp. Co jeszcze mi się zachce. Tyle z mojej strony.