Wpis z mikrobloga

@neib1: Przeczytałem regulamin. I nie wiem czy sie czepiasz czy mnie tylko informujesz o tym, że powstał regulamin tego tagu, ale według wytycznych jak najbardziej sie sprawdza utwór pod ten tag :-) Czuwaj!
@glownights: Gdyby tak było zaplusowałby Cię ktoś inny niż bot :) Posiedź, wczuj się, zrozum. Sam zobaczysz, że tego typu numery tu nie mają miejsca. Sam też na tym skorzystasz, bo chodzą tu świetne numery.
Czuwaj.
@neib1: To proponuje usunąć w regulaminie gatunek downtempo np. To nie bede tego typu utwory wrzucał pod ten tag:) Jednemu się podoba, drugiemu nie, nie którym botom najwidoczniej sie podoba;-) Czuwaj:)
@glownights: Mniej więcej co drugiemu nie idzie prztłumaczyć. Więc polecam posiedzieć i posłuchać co mireczky wrzucajo. Może lepiej Ci to rozjaśni niż tłumaczenie, bo być może nie jestem najlepszym dydaktykiem.
Czuj-czuj. Czuwaj.
@neib1: Sam często wrzucam pod ten tag, nie musisz mi tłumaczyć. Prosze usunąć z tego pięknego regulaminu np. downtempo to ludzie nie będą wrzucać tego typu utworów - Proste i Czuwaj!!:)
@glownights: Po prostu spróbuj zrozumieć klimat tagu colego. Już nawet pomijając fakt, że ten kawałek nie ma nic wspólnego z downtempo - tylko jest to rap miksowany z lekkim housem, ale to nawet nie o to dokładnie chodzi. Po prostu spróbuj załapać tutejszy klimat, którego nie rozumiesz. Pomyśl, że jesteś w gościach :) Też nie założyłem tego taga. Przyszedłem w gości i starałem się załąpać i dopasować, a nie kłócić co
@neib1: Kolego rozumiem ten klimat. Rap czy nie rap zmiksowany jak najbardziej downtepo. Jakiś czas temu niejaka alehandra też wrzucała z tym, że dupstep czy sie ktoś czepaił? nikt sie nie czepiał. Już jakiś czas wrzucam utwory pod ten tag oraz czasami też przesł#!$%@? utwory innych użytkowników także nie musisz mi kolejny raz pisać i tłumaczyć zebym sie wsłuchiwał. Jest taki przycisk X który zatrzymuje piosenke, także nie ma sensu sie
@glownights: Nikt nie będzie zmieniał regulaminu tylko dlatego, że nie rozróżniasz gatunków xD Dla mnie wyjściem jest danie Cię na czarnolisto po prostu, ale zawsze staram siętego uniknąć - dlatego tłumaczę. Niektórym się po prostu jednak nie da przetłumaczyć i tyle. Może jaki słoń Ci nadepnął na ucho, może co :) Albo dam Ci jeszcze szansę, bo widzę, że jeden kawalek dałeś dobry. Ale tłumaczyć już mi się nie chce.
@neib1: hehe Czytaj kolego ze zrozumieniem i tyle pozdrawiam :) a jeśli wątpisz, że mi słoń na ucho nadepnał to obawiam się, że się mocno mylisz;-) troche w muzyce tego typu siedzę spod tego tagu więc zaniechaj oszczerstw wobec mnie ;-)) Miłego wieczoru @neib1