Wpis z mikrobloga

PROLOG
Dzień nie mógł zacząć się lepiej
Starosłowiańskie runy niosły pozytywną przepowiednię
Wyjątkowo przyrządzono przedtreningową miksturę magiczną. Pył Cytrulinowy, Gronostajowe Białka, Nektar Pszczeli, Krew Dziewicy.... raaajt...

( ͡º ͜ʖ͡º)

===

Żeby @MackONE_ nie marudził... #pdk

Przysiad HighBar:
3x3 - 115
3x2 - 120
3x2 - 125
1x1 - 130
1x1 - 135
1x1 - 140
1x1 - 150
1x1 - 162,5 - PR!!!
1x1 - 165 - bo jeden PR to za mało
Back-off:
4x2 - 150

Push Press
3x2 - 60
2x2 - 65
1x1 - 70
1x1 - 75

Martwy Ciąg - chwyt rwaniowy
5x3 - 115
3x3 - 125

..i tu skończyłaby się historia, ale ponieważ snatch-grip DL nigdy nie był testowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)-,

1x1 - 140
1x1 - 150
1x1 - 165 - PR!!!

...i tu skończyłaby się historia, ale ponieważ ten gamoń za dużo #!$%@? myśli,

hmm... przy klasycznym martwym kuleje góra pleców... czy wyłączyłem żelazko...? jak góra kuleje, ale popieściłem ją rwaniowym MC, to może się weźmie do roboty... uff #!$%@?, przecież nie mam żelazka


Martwy Ciąg - klasyczny
1x1 - 165
1x1 - 175
1x1 - 185 - PR!! ...bo trzy maksy na jednym treningu, to na pewno za mało ( ͡ ͜ʖ ͡)

EPILOG
Trener: tej, weź tak nie krzycz, bo starsze panie skarżą się, że jakieś zwierzęta biegają
no #!$%@?, dziki ...pomyślał Berti

#mikrokoksy #silownia #roadto250 #squateveryday #narkotykizawszespoko

słowo komentarza do filmiku. ten "asekurant" bardziej przeszkadzał niż pomagał. na ostatnim powtórzeniu uciekam z łokciami do góry byle mnie nie podparł, bo powtórzenie byłoby niezaliczone :)

20:00 czas spać. jutro 195... oby :)
b.....i - PROLOG
Dzień nie mógł zacząć się lepiej
Starosłowiańskie runy niosły pozy...
  • 22
@berti: Odrazu marudził, teraz to czytelne jest chociaż :D

Jak myślisz kiedy pykniesz 250? Bo w takim tempie to coś mi się wydaje że "na czasie"

No i oczywiście gratulacje
@MackONE_: nie, serio. tzn. czuję głód, ale zaakceptowałem i "polubiłem" ten stan. Moja psycha jest strasznie pozytywnie nakręcona ostatnio tymi przysiadami. Oczywiście czekam na "dark days". Oby jak najpóźniej.
@berti: Szczerze Ci powiem że przy takiej ilości kalorii to bym chyba na treningach mdlał. No ale jak na Ciebie to działa to najważniejsze :)

Powodzenia! ()
@berti: jak długo chcesz ciągnąć VLCD (pewnie do czasu, gdy osiągniesz zadowalające efekty wizualne/nie dopadnie Cię super zmęczenie, więc głupie pytanie)? Planujesz czity/refeedy? Wiem, że teoria "metabolic damage" została dawno obalona - albo inaczej: nigdy nie została dostatecznie potwierdzona - ale tak niskie kalorie w pewnym momencie chyba się odbiją na hormonach - więc czy planujesz dorzucić jakieś tłuszcze?
@berti: Zauwazylem ze nawet jak bijesz maksy, to caly ruch do gory masz plynny, a ja w okolicach swoich maksow potrafie sie zawahac na 2-3 sekundy w okolicach kata prostego. To chyba znaczy ze za malo bierzesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fenixon: maks to też trening i kolejna porcja nauki ruchu. Chcę żeby moje ciało uczyło się płynności a nie szarpania. A tym bardziej nie chcę żeby uczyło się nieudanych powtórzeń.
Wiec tak, jest pewien zapas prawdopodobnie.

@ninetyfive: suplementuję mocno omega3 i piję olej lniany, który ma dużą gęstość omega3 na jedną kalorię
VLCD, a w tym przypadku raczej PSMF będę robił wg. książki Rapid Fat Loss Lyle MacDonalda. Maksymalny czas
@berti: widzę właśnie, że wersję Lyle'a stosujesz, dlatego pytam, bo czytając kfd i animala powzielam pewne wątpliwości - tam sugerują przyjmować jednak tłuszcze nasycone w większej ilości.
Jak dla mnie to najgorszy miesiąc na tak jałowa dietę, bo po roku pojawiają się wreszcie truskawki, młode ziemniaki i takie tam, więc tym bardziej trzymam kciuki. Powodzenia!
@fenixon:
w poniedziałek było 104,7, dziś rano 103,7 zmierzone w takich samych warunkach

@ninetyfive: Lyle zaleca maksymalnie 20g węgli dziennie i z tego co pamiętam to 20-50g tłuszczy. Ja do tego dorzucam jeszcze jakieś 20g węgli po treningu, jakiś mały batonik czy coś. Poza tym suplementuję mocno Omega3 w kapsułkach (5-6 dziennie)
Dwa ziemniaki czy kilka truskawek to żaden problem. Ostatnio zrobiłem sobie mięso na słodko z rodzynkami i suszonymi