Wpis z mikrobloga

Co Duda jeszcze musi powiedzieć żebyście przejrzeli na oczy a nie ślepo patrzyli przez siebie nazywając wszystkich myślących inaczej lemingami. Przecież ten człowiek tak sciemnia że to widać gołym okiem. Karajmy za In Vitro, dajmy część tortu kosciolowi, prowadzmy politykę na zasadach konfrontacji a nie partnerstwa to naprawdę będzie świetnie. Preraza mnie to ze młodzi głosują bezmyślnie bo inni tak mówią. Piszecie w tagach poniżej o aferze z Wsi czemu Duda nie zadał pytania. Otóż drogie dzieci zostaliście zwyczajnie zmanipulowane i nadal jesteście manipulowani przez jedyne i mówiące tylko prawdę media jak Do Rzeczy i Niezależna. TVN musiałby się jeszcze kilka lat uczyć żeby dojść do takiego poziomu manipulacji. Myślicie że Duda Wam da pracę? No proszę, serio? Od kiedy od prezydenta zależy to czy ktoś dostanie gdziekolwiek pracę. Prawda jest taka że jak ktoś się stara i chce to ta pracę znajdzie. Lepsza , gorsza ale znajdzie . A jak ktoś chce wziąć sprawy w swoje ręce to niech otworzy własną działalność . Jest to naprawdę proste . Można zarabiać bez ograniczeń jeśli ma się dobry pomysł i determinację. Przerażają mnie osoby mówiące ze nie ma pracy, które nic z tym nie robią. Już chyba dosyć tego wywodu . Dodam tylko że nie oglądam w ogóle telewizji a własne zdanie wyrabiam sobie na podstawie przeczytanych informacji w naprawdę różnych mediach od lewa do prawa. Według mnie debatę wygrał Komorowski, Duda unikał odpowiedzi na pytania, wykrecal się. Jeśli chcemy iść naprzód a nie się cofać to trzeba wybrać mniejsze zlo. Komorowski nie jest idealny ale jest stabilny I wiadomo czego można się po nim spodziewać . Po tych wyborach widzi, że będzie musiał walczyć o głosy i realizować swoje działania bo następnej szansy nie dostanie ani on ani jego rząd. Dziękuję

#debata #gownoburza #lemingizniezaleznej #duda
  • 112
  • Odpowiedz
To metoda bardzo droga (i gwarantuję Ci, że nigdy nie będzie refundowana), mało skuteczna i bynajmniej nie jedyna rozwiązująca problem bezpłodności. Typowy temat zastępczy.


@Roxar123: troll czy kretyn? nie, typowy gimbowykopek ;) Na razie, chwilowo, jest w dużej części refundowana (choć sprawa czy powinna jest drugorzędna), skuteczność 25-40% na podejście to jak dla mnie zajebiście skuteczne więc duża szansa i problem rozwiązany.

Dyskusja czy to "leczy" czy nie "leczy" to jakieś
  • Odpowiedz
@maciejs86: Po tych wyborach widzi, że będzie musiał walczyć o głosy i realizować swoje działania bo następnej szansy nie dostanie ani on ani jego rząd. Dziękuję

Po tych wyborach nawet jak je wygra szansy nie dostanie bo prezydent może być wybrany maksymalnie na 2 kadencje.

Nie ma sensu nawet rozmawiać z Tobą jak nie masz tak podstawowej wiedzy
  • Odpowiedz
nie chciało mi sie tego czytać ale pewnie głupoty


@a665321: myśleć pewnie też Ci się nie chce więc zagłosujesz tak jak wszyscy

@jazuu:
Zapchales sobie głowę głupotami o żabach, teraz NA SIŁĘ próbujesz zainteresować tym innych. POpierasz partie która wyprała ci mozg rezimowymi mediami, nie ma juz dla ciebie ratunku lemingu.
  • Odpowiedz
@komoorki: Maciejsowi chodziło chyba bardziej o to, że jak się nie weźmie do roboty od razu po wyborach to ma rządzy PiS i bardzo niewygodną kohabitację. Jeśli PBK dostanie drugą kadencję, ma kilka miesięcy na działania będące jednocześnie kampanią PO.
  • Odpowiedz
Komorowski nie jest idealny ale jest stabilny I wiadomo czego można się po nim spodziewać


@maciejs86: Jest bardziej stabilny od Dudy tylko na tej zasadzie, że wiemy jakim był prezydentem, bo już nim był. Po Dudzie natomiast nie wiesz czego się spodziewać bo oczywiście nie miał szans się wykazać. To co gadają obaj teraz praktycznie nie ma nic do rzeczy. Finisz kampanii pokazał, że obaj potrafią #!$%@?ć populizmami jak chcą.

Poza
  • Odpowiedz
@maciejs86: Zagłosuję niestety na Dudę bo jego wygrana pokaże że można zmienić w Polsce władzę i będę mógł mieć nadzieję na wylot PO ze szczytów poparcia bo to że PiS się skompromituje jest pewne. Ciągłe głosowanie na PO w nadziei na zmiany to jak bicie głową w mur z nadzieją że mur zmięknie.
  • Odpowiedz
@dlugi_: Chyba #!$%@? i kukiełka i degeneracja ciągła, bo na pewno nie stabilnie
Człowiek z znikąd, wypromowany mimo wszystko genialnie bo wygrywa mimo że nie powinien mieć więcej niż 4%, z #!$%@? poglądami, nie wiadomo czy będzie kukiełką i jak będzie, ale ciężko by było gorzej.
  • Odpowiedz
@maciejs86: Ziomeczku, wczoraj pod prysznicem też doszedłem do tego samego wniosku. Także pjonteczka! Swoją drogą jak widzę kogoś po jakichś miernych studiach humanistycznych żalących się "ojojoj nie mogę znaleźć pracy" no to ręce mi się rozkładają. Jest wielu studenciaków, którzy myślą, że jak przebrnęli przez studia to 10k na łapę i to on bedzie rozdawać karty. Gówno prawda, z reszta wie to każda osoba, która nie imała się od pracy lub
  • Odpowiedz
@maciejs86: Czemu kłamiesz? Duda popiera in vitro. Jesteś kłamcą szerzącym nieprawdziwe informacje.
Tutaj masz link(dowód):http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/trudna-rozmowa-o-in-vitro-duda-obiecuje-nie-podpisze-ustawy-przeciw,1425735.html?playlist_id=18201
PO miała 8lat, żeby uchwalić ustawę dotyczącą in vitro i co? Gówno. Duda jest za kompromisem. Kobieta, która rozmawiała w tej sprawie z Dudą w powyższym materiale tvn zgodziła się z nim i powiedziała, że trzyma go za słowo.
  • Odpowiedz