Wpis z mikrobloga

Co Duda jeszcze musi powiedzieć żebyście przejrzeli na oczy a nie ślepo patrzyli przez siebie nazywając wszystkich myślących inaczej lemingami. Przecież ten człowiek tak sciemnia że to widać gołym okiem. Karajmy za In Vitro, dajmy część tortu kosciolowi, prowadzmy politykę na zasadach konfrontacji a nie partnerstwa to naprawdę będzie świetnie. Preraza mnie to ze młodzi głosują bezmyślnie bo inni tak mówią. Piszecie w tagach poniżej o aferze z Wsi czemu Duda nie zadał pytania. Otóż drogie dzieci zostaliście zwyczajnie zmanipulowane i nadal jesteście manipulowani przez jedyne i mówiące tylko prawdę media jak Do Rzeczy i Niezależna. TVN musiałby się jeszcze kilka lat uczyć żeby dojść do takiego poziomu manipulacji. Myślicie że Duda Wam da pracę? No proszę, serio? Od kiedy od prezydenta zależy to czy ktoś dostanie gdziekolwiek pracę. Prawda jest taka że jak ktoś się stara i chce to ta pracę znajdzie. Lepsza , gorsza ale znajdzie . A jak ktoś chce wziąć sprawy w swoje ręce to niech otworzy własną działalność . Jest to naprawdę proste . Można zarabiać bez ograniczeń jeśli ma się dobry pomysł i determinację. Przerażają mnie osoby mówiące ze nie ma pracy, które nic z tym nie robią. Już chyba dosyć tego wywodu . Dodam tylko że nie oglądam w ogóle telewizji a własne zdanie wyrabiam sobie na podstawie przeczytanych informacji w naprawdę różnych mediach od lewa do prawa. Według mnie debatę wygrał Komorowski, Duda unikał odpowiedzi na pytania, wykrecal się. Jeśli chcemy iść naprzód a nie się cofać to trzeba wybrać mniejsze zlo. Komorowski nie jest idealny ale jest stabilny I wiadomo czego można się po nim spodziewać . Po tych wyborach widzi, że będzie musiał walczyć o głosy i realizować swoje działania bo następnej szansy nie dostanie ani on ani jego rząd. Dziękuję

#debata #gownoburza #lemingizniezaleznej #duda
  • 112
  • Odpowiedz
@zbiff: > A o związki z WSI to nie wiem dlaczego Duda nie zapytał. Przecież miał gotowy argument: "Dlaczego uwiarygodnił Pan oficera WSI (płk Izydorczyka) szkolonego w Moskwie, zweryfikowanego negatywnie, przed dowódcami NATO?"tekst pogrubiony Być może istnieje jakaś niepisana umowa, że "tych kwestii" nie podnosić publicznie.

No pytania o WSI, korwetę Gawron i by Komorowskiemu buty opadły.
  • Odpowiedz
@dociekliwyobserwator: > Tak. Słyszałem o nim wcześniej, ponieważ bardzo interesuje się polityką.

no to co o nim słyszałeś ? jest posłem od 2011, 5 lat i co zrobił jako poseł ? skoro tak sie interesujesz polityka to napisza prosze bo jestem ciekaw, co takiego zrobil, w czym brał udział , przekonaj mnie abym w niedziele oddał swoj głos
  • Odpowiedz
@jazuu: Duda jest posłem do PE, zna 4 języki obce, jest dr prawa, pracuje jako wykładowca akademicki.
Dla porównania, Korowski zna 0 języków obcych, jest mgr historii, pracuje jako marionetka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MariuszJakistam: Może i jest nieopłacalne ale daje szanse rodzinom które nie mogą mieć dzieci na potomstwo. I uwierz, że to są to potężne dramaty rodzinne. Na świecie za In Vitro dają nobla a w Polsce będą chcieli karać... XXI wiek...
  • Odpowiedz
@jazuu: A za Komorowskim stoi peło i cały na ten układ. Tobie to chyba należy zrobić klocka w twarz, abyś się przebudził. Komor podpisywał wszystkie ustawy jakie mu pod nos stawiała władza. Mógł przynajmniej jakoś się maskować wetując niektóre, czy przekazując do TK, ale on nawet pozorów nie zachowywał.
Co robił Duda? Pracował w Ministerstwie Sprawiedliwości za rządów prezydenta Kaczyńskiego. Pytanie do Ciebie. Pomyśl. Czy byłbyś w stanie powiedzieć co zrobili
  • Odpowiedz
Myślicie że Duda Wam da pracę? No proszę, serio? Od kiedy od prezydenta zależy to czy ktoś dostanie gdziekolwiek pracę.


@maciejs86: to Bronek w debatach zapowiadał, że da młodym gwarantowaną pracę i przez rok będzie płacił pensje z budżetu. Przy takim komuszym kretynizmie to nawet 500 zł za dzieciaka od Dudy wymięka. Z częścią tego co napisałeś się zgadzam, z częścią nie. Też głosuję na mniejsze zło, czyli nie na Komorowskiego.
r.....7 - > Myślicie że Duda Wam da pracę? No proszę, serio? Od kiedy od prezydenta z...

źródło: comment_KjQzjLXLxd7OhWqTRctbMK6keP1iHliI.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@dociekliwyobserwator: na komora nie glosowalem, a Ci z Twojej listy zrobili tyle co Duda, chodzi mi tylko o to ze mirki slepo jak pelikany leca w strone dudy, psychologia tłumu, kto nei jest z nami jest przeciwko nam.
  • Odpowiedz
@jazuu: 1. Duda jest stosunkowo świeży w polityce - nie sprawdzi się to Kukiz w kolejnych wyborach wygra.
2. Dalsze trwanie rządów PO+PSL to degrengolada dla naszego kraju. Sytuacja kraju jest tragiczna. Za kilka lat może się okazać, że nasza sytuacja jest gorsza niż Grecji, a winni albo będą za granicą, albo po prostu umrą śmiercią naturalną.
  • Odpowiedz
1. Duda jest stosunkowo świeży w polityce


@dociekliwyobserwator: heheh dobry argument ;) to samo mogłbym napisać o komorosławie ;) jest dość świeżym prezydentem, no rozbawiłeś mnie.

Mirko dało się wrobić w Dudę, ale chyba alternatywy nie było. Trochę to smutne że spośród 40 mln obywateli nie możemy wybrać tego jednego Godnego..... któremu można by zaufać , od lat wybieramy mniejsze zło.
  • Odpowiedz
  • 3
@wujek_Mundek: mam konto na wykopie od 5 lat i 6 miesięcy. Wcześniej nie udzielalem się na tematy polityczne bo nie widziałem takiej potrzeby. Musiałem zabrać głos bo patrzę na to co się dzieje i jestem przerażony psychologia tłumu. Nikt mi nie płaci za wyrażanie Moon własnych opinii. Tak samo moglbym napisać o wszystkich Dudowych krzykaczach bo jest ich tu chyba cały sztab
  • Odpowiedz