Wpis z mikrobloga

Co Duda jeszcze musi powiedzieć żebyście przejrzeli na oczy a nie ślepo patrzyli przez siebie nazywając wszystkich myślących inaczej lemingami. Przecież ten człowiek tak sciemnia że to widać gołym okiem. Karajmy za In Vitro, dajmy część tortu kosciolowi, prowadzmy politykę na zasadach konfrontacji a nie partnerstwa to naprawdę będzie świetnie. Preraza mnie to ze młodzi głosują bezmyślnie bo inni tak mówią. Piszecie w tagach poniżej o aferze z Wsi czemu Duda nie zadał pytania. Otóż drogie dzieci zostaliście zwyczajnie zmanipulowane i nadal jesteście manipulowani przez jedyne i mówiące tylko prawdę media jak Do Rzeczy i Niezależna. TVN musiałby się jeszcze kilka lat uczyć żeby dojść do takiego poziomu manipulacji. Myślicie że Duda Wam da pracę? No proszę, serio? Od kiedy od prezydenta zależy to czy ktoś dostanie gdziekolwiek pracę. Prawda jest taka że jak ktoś się stara i chce to ta pracę znajdzie. Lepsza , gorsza ale znajdzie . A jak ktoś chce wziąć sprawy w swoje ręce to niech otworzy własną działalność . Jest to naprawdę proste . Można zarabiać bez ograniczeń jeśli ma się dobry pomysł i determinację. Przerażają mnie osoby mówiące ze nie ma pracy, które nic z tym nie robią. Już chyba dosyć tego wywodu . Dodam tylko że nie oglądam w ogóle telewizji a własne zdanie wyrabiam sobie na podstawie przeczytanych informacji w naprawdę różnych mediach od lewa do prawa. Według mnie debatę wygrał Komorowski, Duda unikał odpowiedzi na pytania, wykrecal się. Jeśli chcemy iść naprzód a nie się cofać to trzeba wybrać mniejsze zlo. Komorowski nie jest idealny ale jest stabilny I wiadomo czego można się po nim spodziewać . Po tych wyborach widzi, że będzie musiał walczyć o głosy i realizować swoje działania bo następnej szansy nie dostanie ani on ani jego rząd. Dziękuję

#debata #gownoburza #lemingizniezaleznej #duda
  • 112
  • Odpowiedz
mało skuteczna i bynajmniej nie jedyna rozwiązująca problem bezpłodności


@Roxar123: Źródło? Jakie są inne metody o przynajmniej zbliżonej (lub wyższej) skuteczności do IVF?
  • Odpowiedz
@Golomp: Nie jestem stroną w debacie ani politologiem żeby się zagłębiać w każde wypowiedziane słowo. Nie mam czasu na takie bzdury. Mam podstawową wiedzę ekonomiczą i gospodarczą a także pamięć o tym co się działo wcześniej a także swoje własne poglądy które są sprzeczne z poglądami Pana Dudy i oceniam to tylko i wyłącznie poprzez ten pryzmat. Jedna gazeta przedstawi "fakty" w ten sposób a druga napisze o tych samych zdarzeniach
  • Odpowiedz
@maciejs86: Tak jakby ich poglądy polityczne miały w tej grze jakiekolwiek znaczenie. Komor jest zwykłym debilem, źle się prezentuje, słabo się wypowiada i wygląda jak właściciel jakiejś firmy ochroniarskiej która płaci 5zł/h swoim pracownikom. #!$%@? argument - Komor jest stabilny. Jest w #!$%@? stabilny - kompromituje Polskę na arenie międzynarodowej, jest kukiełką, która nic nie może, nawet gdyby jakimś cudem wykrzesał z siebie jakieś pokłady inicjatywy, sądzę, że zwyczajnie nie podołałby
  • Odpowiedz
@Flypho: Chodzi mi po prostu o to, że Duda niczego kompletnie nie zmieni! Jego zaplecze to zaścianek. Nie popieram Komorowskiego w 100% ani nawet w 50% ale w obecnej sytuacji jest to najlepsze rozwiązanie. Dla mnie Duda jest fałszywy, mówi jedno potem się z tego wycofuje - nie potrafi powiedzieć skąd weźmie pieniądze na swoje zmiany. Obiecywać każdy może. Ja liczę na to, że już za 5 lat Polacy będą w
  • Odpowiedz
@zwany_kazikiem: myślę, że nie :) nie zrobi tego żaden prezydent. Liczę, że w końcu pojawią się bardziej przyjazne przepisy dla przedsiębiorców i zostanie zlikwidowana biurokracja która przynosi więcej szkody niż pożytku.
  • Odpowiedz
@maciejs86: Dla mnie głos na Komorowskiego jest wykluczony, choćby z tego względu że wszystkie afery za jego kadencji (a było ich trochę) zostały zamiecione pod dywan albo ciągną się i nie widać końca. A argument, że prezydent "nic nie może" jest w kontekście afer dosyć śmieszny, bo prezydent mimo że nie posiada prawnych narzędzi do pewnych działań, to i tak może wpływać na to co się dzieje w kraju choćby przez
  • Odpowiedz