Wpis z mikrobloga

203515.75 km - 15,5 km = 203500,25 km

Rozgrzewka - 1,5 km w 7:08
Rozbieganie - 12,5 km w 55:56
Schłodzenie - 1,5 km w 7:04

W niedzielę startuję w pobliskiej mieścinie w biegu na 5 kilometrów. Zapowiadał się kameralny bieg, do wczoraj zapisało się prawie 70 osób. Dzisiaj zerkając na listę startową, przecierałem oczy ze zdumienia - dwóch Ukraińców. Nagrodą za pierwsze miejsce jest bon o wartości 1000 złotych. To dla mnie ogromny plus, koledzy za wschodniej granicy narzucą tempo a mi będzie o wiele łatwiej nabiegać nowy rekord życiowy :-)

#sztafeta
  • 4
@Jaaqob: namów by pojawił się dopisek o kontroli antydopingowej... #!$%@? mnie jasna strzela, za każdym razem gdy widzę te wschodnie ...facjaty. Z rok temu przetrzepaliśmy, znaczy się... no nie ja - ale odpowiednie upoważnione służby takiego busa, nie sposób wymienić jakie specyfiki znalazły się w bagażach.
@JokerLine: @Elveen: Sądzę, że organizatorzy w tak małej mieścinie i na tak kameralnym biegu, nie spodziewali się wschodniego zaciągu i w ogóle nie brali pod uwagę takiego zapisu. W regulaminie nie ma szczegółowej informacji odnośnie tego bonu, więc przy dekoracji może się okazać, że służy zakupieniu rzeczy niezwiązanych z bieganiem i trudno będzie go sprzedać. Będę śmiał się do rozpuku ( ͡° ͜ʖ ͡°)