Wpis z mikrobloga

@blisher: kupiłem buty za 90zł do biegania. Twarda podeszwa.
Po zrobieniu 30km przez 4 lub 5 treningów, po twardej nawierzchni, bolą mnie teraz tak kolana, że niemal kuleję. Nie biegam od tygodnia i kupuję buty Asics Gel 6.
Po zrobieniu 30km przez 4 lub 5 treningów, po twardej nawierzchni, bolą mnie teraz tak kolana, że niemal kuleję. Nie biegam od tygodnia i kupuję buty Asics Gel 6.


@Sordi: buty wybrałeś fajne, ale żeby aż tak dało Ci po kolanach to chyba masz coś nie tak z techniką biegania...
BTW, dzisiaj w Biedronce widziałem spory wybór sensownych opasek na kolano - takich z dziurką, więc solidnie trzymających się tam gdzie
@enron: chyba nie zrozumiałeś

kupiłem buty za 90zł do biegania. Twarda podeszwa.

Po zrobieniu 30km przez 4 lub 5 treningów, po twardej nawierzchni, bolą mnie teraz tak kolana, że niemal kuleję. Nie biegam od tygodnia


i dopiero potem jest

kupuję buty Asics Gel 6.
@enron: chyba nie zrozumiałeś


kupiłem buty za 90zł do biegania. Twarda podeszwa.

Po zrobieniu 30km przez 4 lub 5 treningów, po twardej nawierzchni, bolą mnie teraz tak kolana, że niemal kuleję. Nie biegam od tygodnia

i dopiero potem jest

kupuję buty Asics Gel 6.


@DawajNaSolo: Dobrze zrozumiałem, tylko za bardzo skróciłem wypowiedź :) @Sordi wybrał fajne buty na przyszłość i bardzo dobrze - natomiast to że po 30km rozłożonych na