Wpis z mikrobloga

Złodziejski #paypal (,)
Ma ktoś dobry sposób płatności na #banggood ? Bo Visa podpięta pod PP to jawne frajerstwo... Przynajmniej będę miał #miband ( ͡º ͜ʖ͡º) Od razu 2 opaski wziąłem bo podobno lubią się rwać.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sandman: to jeszcze zmień główną walutę konta na tą z karty. Bo jak masz PLN to się nie dziw, że taka prowizja. Masz podwójne przewalutowanie cumplu ;D
  • Odpowiedz
  • 0
@cdrw: musisz się dostać do tego miejsca gdzie w tel china xD Z telefonu ci nie pomogę, na pc metodą prób i błędów dotarłem do tej zakładki w 2 minuty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sandman: no toż ci napisałem, że Ci przewalutowało, bo masz konto PayPal w PLN, a karta w USD czy tam Euro. Ustaw na główną walutę USD i będzie bez opłat.
  • Odpowiedz
@Lanc: Żeby zmienić walute podstawowa wchodzisz w portfel > saldo konta paypal > zarządzanie walutami.
Zmieniasz na dolany. Nie jestem jednak pewny czy to coś zmienia w przypadku platności kartą i tak kasa idzie z zewnetrznego źródła i na dzień dobry jest walutą z karty (bo karta walutowa). Może ma to większe znaczenie jak wpłacasz kasę na konto paypal w innej walucie. Ale system i tak rozpozna walutę (bo ibany
  • Odpowiedz
@Lanc: Jak masz przewalutowanie to płacisz jeszcze koszt przewalutowania. Ja tutaj nie miałem tej operacji bo karta jest podpięta z zewnątrz i jest we właściwej walucie. Za przewalutowanie płacisz jak przelewasz inna walutę na konto paypal, a nie płacisz zewnętrzną płatnością poprzez visę czy inne maestro. Tutaj zmienia się tylko ID transakcji na PayPalowe, za którą ten sobie bierze opłatę bo uczestniczy w tranzakcji.
Nic nie ma za darmo, to
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: Muszę przenalizować temat bo gdzieś muszę robić błąd, twoje skriny o tym świadczą. Także
@Jelen_Szlachetny: @Lanc: Chyba muszę zwrócić honor, więc zwracam :)
Nie wiem w takim razie czego dotyczy cennik na paypalu. Całkiem zgłupiałem. A na Banggod pierwszy raz kupowałem. Przez PayPala może trzeci raz w życiu... Dojdę do tego skąd się wzięło dodatkowe naliczenie.
  • Odpowiedz