Wpis z mikrobloga

W razie potrzeby mogę się czegoś douczyć.


@bigben93: Jeśli Pan będzie takie zapytanie wysyłał do firm, to polecam się zastanowić nad tym zdaniem... Łaski Pan nikomu nie robi ;-)
@alosha: Chodziło mi po prostu, o to, iż jeżeli w moim CV brakuje znajomości danej technologii używanej w danej firmie, to mogę się jej douczyć i nie jest, to dla mnie duży problem.
@kuhar: Dzięki za listę i na pewno skorzystam. Przeglądałem już wcześniej np stronę Comarch, ale już zakończyli rekrutację do IT. Mam o tyle komfortową sytuację, iż nie mam póki co przymusu z uczelni aby odbyć te praktyki. Chce je odbyć dla siebie same samego i zobaczyć jak pracuję się w normalnej firmie.
@alosha: Może Pan podać co było złego w tamtych CV? Nie mam co prawda jakiegoś dużego doświadczenia w tej kwestii, ale nagminnie widziałem wśród znajomych jak do tworzenia CV używali szablonów, które można było znaleźć w pierwszych trzech linkach z Google (trochę słabo, to wyglądało obok haseł o kreatywności i świetnej znajomości MS Office). Raz zdarzył się agent, który wstawił do CV swoje zeskanowane zdjęcie z dowodu osobistego (pomijając już nawet