Wpis z mikrobloga

@VViron: Tylko że to są antysłuchawki, jak szukasz tego pięknego monitorowego rozkładania sceny w które robi 90% słuchawek z hi-endu, to to nie jest to. To gra jakbyś miał do głowy p------------e 2 wielkie kolumny na lini transmisyjnej wstęgach, amt i c--j wie czym jeszcze i generuje to zupełnie inną scenę niż wąski hol tylko całe pomieszczenia.
  • Odpowiedz
@Ojezu: kurcze, jak tak piszesz o tych obravo to jakbys mi opisywal brzmienie moich akg k340 pod lampami...
Koniecznie musze gdzies je dopasc kolo siebie na probne sluchanie, zeby moc porownac.
Ciekaw jestem, czy faktycznie maja podobny koloryt.
  • Odpowiedz
@dzikireks: To jest tak żywe jak słuchanie z dobrych kolumn albo na żywo w przypadku koncertówek. Jak dla mnie ich przewaga nad resztą to oddawanie emocji w nagraniu co jest bardzo ciężkie.
Siadasz, słuchasz, odpływasz.
  • Odpowiedz
@VViron: co do wlaman to chyba jakas zla passa na audiofili, bo do mnei wlasnie w ubieglym tygodniu probowali sie wlamac, na szczescie bylem w domu, tylko spalem jak mops, wiec sie sploszyli i skonczylo sie na uszkodzonych drzwiach.
No ale uzmyslowilo mi to, ze bym sie chyba poplakal jakbym mial odbudowac caly system, bo to nawet nie kwestia pieniedzy, tkore pewnie i tak dostalbym z ubezpiecznia, ale mozolnego skladania
  • Odpowiedz
@dzikireks: W tym samym miesiącu albo coś w tym guście ukradli mi steam wartego ok 900$ (odzyskałem po 2 tygodniach). Nawet nie wiesz jak ja bardzo byłem dobity, leżałem na łóżku i płakałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) 40tyś zł w p---e.
  • Odpowiedz
Ale poza tym, mam kolegę z HiFiMAN HE500 i on je sprzedaje, prawie nówki z tydzień je miał. Mówi że kupuje jakieś lepsze.2500 chce za nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz