Wpis z mikrobloga

@VViron: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te akg co pisałem to dobra opcja tymczasowo i mobilnie i domowo. A wiadomo że potem można wyżej pójść i ja bym nie szedł w sennheisery.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Panie, ubezpieczone mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda mi komputera, 2 projekty miałem prawie skończone ( ͡° ʖ̯ ͡°) A sam komp ok. 20tyś :v 4x GTX980 i7 5960x 32gb ram i ssd na pci 1tb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ojezu: Może ci co mnie o-----i ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak się w-------m że mieszkanie sprzedałem i teraz mieszkam u rodziców z 750k na kącie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak idę z kolegami do bankomatu śmieje się z ich biednych 2/3 tyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szacun na mieście gwarantowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VViron: Teraz na Ochocie o---------ą równo czyli się przenieśli, wcześniej na Muranowie pewnie ta sama szajka bo to było zaraz po tym jak u mnie obrabiali.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Co do słuchawek na miasto, kiedyś miałem jakieś "siury" za ok 1500zł ale też p-------i ( ͡° ʖ̯ ͡°) Prawie puste mieszkanie było, same meble. Nawet szczoteczkę mi z------i.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Kurde, ale mnie korci posłuchać, może bym wysłał zwiadowce a on by mi opowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz boje się Warszawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ojezu: Teraz mam jakąś fobie, i jak jeżdżę do pieroga do wawy to ciągle mam wrażenie że chcą mi z-----ć portfel i telefon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz