Wpis z mikrobloga

@VViron: ( ͡° ʖ̯ ͡°) co za chuje.... Chcesz dobre i tanie zamknięte ? A raczej coś co moim zdaniem rozjeżdża resztę stawki czyli dt 770 pro, hp150, k550, hm5, takstar pro 80 i ma zajebisty drajw na średnicy ale wygląda niepozornie i tandetnie nie rzucając się w oczy jak moje poprzednie denony ah-d600 ?
  • Odpowiedz
@Ojezu: Przez jakiś czas miałem STAX SR-507 ale sprzedałem bo były straaasznie brzydkie. Brzmiały cudownie ale były trochę nie wygodne i paskudne.
  • Odpowiedz
@Ojezu: Poza tym za jakiś czas kupuje sennheiser HD-800 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przydało by się też nowa dźwiękówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biedny portfel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@VViron: 507 są dość słabe IMO, to znaczy niby spoko ale jak policzysz ile trzeba dać za wzmacniacz tylko dla nich to traci sens. Wiadomo, jak już posiadamy taki to trochę inaczej. Wróć do DT990 PRO co cena /jakość to one niszczą.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Na razie mam Asus Xonar Essence STX i to mi wystarcza, wzmacniacz miałem przy STAXach ale poszedł razem z nimi. Nie chce mi się bawić w wzmacniacze i tp bo to uno czas duo miejsce trio hajs, a dopiero telewizor kupiłem (też ukradli chuje) za 3,5k ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jeszcze ten komputer, jako grafik muszę mieć... doobry komputer ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
Ile ja w te muzyki zainwestowałem to olobogu, to bym sobie nowe auto kupił ( ͡° ʖ̯ ͡°) A skończyło się na tym że mam jakieś szajsy za 300zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie zajebisty dill mnie okradać, 35k na raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ojezu: Jak przyjdzie lepsze zlecenie czy cuś to kupie bo teraz projekt 2,3k a w miesiącu robie ok3. Balowanie z pierogiem kosztuje i nie zostaje mi na prawdziwe przyjemności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz