Wpis z mikrobloga

@lkg1: o kurde, będą lemingów zamykać w klatkach i wystawiać na widok publiczny ? A mialem nie głosować. Ale na pewno to zrobia, czy to tylko takie obietnice =\ ? Ile to bedzie kosztowac, wyrobia sie z budzetem ? Dzien sznura taniej by wyszedl.
  • Odpowiedz
@void1984: Ja nie mówię, że PiS był dobry, po prostu PO jest pod tym względem gorszy, bo interesuje się nawet "szarym Kowalskim" (vide największa skala kontroli billingów w UE). A wojenki polityczne prowadzi na jeszcze większą skalę ("seryjny s-------a").

A tak swoją drogą, to żeby prowadzić jakąkolwiek skuteczną politykę trzeba najpierw pozbyć się opozycji. Obawiam się tylko, że naszym włodarzom bliżej do mentalności wodzów Afrykańskich niż partii z Singapuru.
  • Odpowiedz
@lkg1: Gdybym mieszkał w Warszawie, to przebrałbym się za gołębią, pogruchał, pomachał skrzydłami, usiadł na tej klatce i zesrał.
  • Odpowiedz
@lkg1: Jak mlodziezowka Pis-u odprawia jakies szopki to na wykopie cisza. Wydaje mi się, ze lemingów to najwięcej jest wlasnie tu. Nikt nagle nie pamięta śłuzbowo-policyjnych akcji za pis-u, pamięć wykopka krótką jest...Zastanawiam się o ile cebulionów, najaktywniejsi tu uzytkownicy bedą bogatsi po wyborach...
  • Odpowiedz
@prnppp: nie bedę oświecał, bo kazdy wie jak było, a z was i tak juz nic nie będzie pelikany ( ) ps. nie głosuję na Bronka, ale widzę jaki szajs się tu odprawia na wypoku, jestescie bardziej zaślepieni niz oświeceni - na głownej subiektywny sciek o Bronku, a "Andrzej Duda, to się uda" i tak do porzygania... Atakujcie po równo i obiektywnie, wtedy będzie równowaga;
  • Odpowiedz
@prnppp: no widzisz nic nie wiesz, bo twoim jedynym medium jest wykop, tylko stąd czerpiesz wiedzę. A tutaj nic nie ma, o rzadach pisu itd, o tym ze kazdy niemal dzien przynosił wpadki rządu i Prezydenta. ale mam pewne wyjasnienie, wykopki to 9/10 gimby i one nie znajo jak bylo.
  • Odpowiedz