Wpis z mikrobloga

Sytuacja miała miejsce jakiś czas temu, ale wiem że lubicie takie tłuste kąski #truestory #warszawa #rasizm #4konserwy

Jak każdy chyba tutaj nienawidzę sebixów puszczających muzykę z telefonów w środkach komunikacji miejskiej. W przeciwieństwie do większości Szanownych Mirków, zwracam zwykle kulturalnie Sebastionowi uwagę - stosują się, jeszcze nie zdarzyło mi się użyć przemocy. W nietypowej sytuacji, którą chciałem opisać, trafiłem na sebixa murzyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, nie chodzi o to, że puszczał czarną muzykę (to też), ale o to, że był czarny jak diabeł z piekła. Kulturalnie, powiedziałem do niego po angielsku, żeby to wyłączył. Odpowiedział żebym go zostawił, bo będzie sobie słuchał co mu się podoba. Ja na to oczywiście, że proszę bardzo, niech sobie słucha, ale na słuchawkach, bo reszta autobusu niekoniecznie jest zainteresowana. I tutaj punkt kulminacyjny - dowiedziałem się, że jestem rasistą i żebym #!$%@?ł, nieomal doszło do bójki. Ja byłem z kobietą, małpa z kolegą. Dobrze, że akurat wysiadałem na najbliższym przystanku, bo pewnie dostałbym #!$%@?. Małpy #!$%@?ły jeszcze w szybę gdy wychodziliśmy. Koniec.

  • 26
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Blaised: a jakby nazwal go smieciem albo szmata, tez bylby rasista? Nie raz powiedzialem do kogos ze jest malpa nie majac na mysli nic rasistowskiego, mozliwe ze on tak samo jak ja nie uzyl tego slowa zeby podkreslic dzikosc tego ludu, tylko uzyl go tak o.
@glosnik: a skad ci sie tu nagle wzial katolicyzm, katolikofobie. Nawet z lodowki cie atakuje ?

@Laliqu: Od wtedy kiedy nie maja obowiazku siedziec z tylu, albo jak w niektorych krajach na dachu.

@towarprawemnietowarem: typowy murzynski "race card", kazda swoja bezczwlnosc i glupote usprawiedliwiaja "rasizmem". Dzicz, uprzywilejowana przez lewactwo.
Ciekawa tez ta agresja znacznie wieksza niz u sebixów.
Na zachodzie to standard.
Wiaze sie to z ich znacznie nizsza
@Laserade: typowo katolicka "religion card", kazda swoja bezczwlnosc i glupote usprawiedliwiaja "wolnoscia religijna". Dzicz uprzywilejowana przez kler i prawactwo.
Ciekawa tez ta agresja znacznie wieksza niz u ateistów.
Na zadupiach to standard.
Wiaze sie to z ich znacznie nizsza srednia inteligencja i 17 razy czesciej wystepujacym genem #!$%@? (brau-na)