Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że przez tych imigrantów Europa będzie musiała przechodzić przez to samo co USA. Teraz mam 19 lat, ale jestem w stanie się założyć, że do czasu gdy dobiję 40-tki pojawią się toalety dla białych i czarnych i tak samo środki komunikacji miejskiej, a moje dzieci będą chodzić do szkoły z Bambe Kowalskim. Pomijam akcje takie jak Baltimore. Polski naród na pewno nie przyjmie od tak tylu murzynów, społeczeństwo zareaguje negatywnie gdyż wpływa to na naszą polskość. Wyobraźcie sobie, że za 200 lat (jeżeli integracja z czarnymi przejdzie) to w szkołach dla poprawności będą uczyć np. że husarzy byli też czarni. A najgorsze jest to, że to jest realny scenariusz...

Jak dla mnie czarni powinni zostać w Afryce bo uciekają od syfu który tam narobili, a tak się nie robi. Nie chcę ich za bardzo obrażać, ale jeżeli są czarne plemiona w XXI wieku to chyba ktoś tu przegrał wyścig ewolucji...

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 53
@jankotron: I to tłumaczy ich biedotę? Jakoś państwo Polskie po niejednokrotnych rozbiorach nadal trzyma jako taką pozycję w Europie przy sensownym stopniu zaawansowania technologicznego. Nawet teraz nasz kraj jest okradany przez polityków i trzyma się lepiej niż te afrykańskie państewka. Żaden naród nie przeszedł przez te 2 tysiące lat bez przeszkód, a mimo to w Europie jakoś nie ma syfu takiego jak w Afryce.
@Jofiel: jakich wieków? kolonizację Afryki na szerszą skalę rozpoczęto pod koniec XIX wieku (130 lat temu) a niepodległość państwa afrykańskie zaczęły uzyskiwać w latach 60 (65 lat temu). To są wieki?

@Acnologia: Ewolucja nie polega na tym, kto szybciej wymyśli komputer, tylko na dostosowywaniu się do warunków środowiska. W Afryce nie trzeba się było martwić o odzież i ogrzewanie na zimę, o słaby dostęp do źródeł żywności. Dlatego ewoulowali w
@jankotron: hmm to jest ciekawy temat swoja droga. Pytanie czy Chiny nie zgotowaly sobie tego losu, kiedy Brytole ich wyciskali. Pytanie czy my gotujemy sobie ten los kiedy Chiny rosna, a my mamy wzrost demograficzny komiczny.