Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że przez tych imigrantów Europa będzie musiała przechodzić przez to samo co USA. Teraz mam 19 lat, ale jestem w stanie się założyć, że do czasu gdy dobiję 40-tki pojawią się toalety dla białych i czarnych i tak samo środki komunikacji miejskiej, a moje dzieci będą chodzić do szkoły z Bambe Kowalskim. Pomijam akcje takie jak Baltimore. Polski naród na pewno nie przyjmie od tak tylu murzynów, społeczeństwo zareaguje negatywnie gdyż wpływa to na naszą polskość. Wyobraźcie sobie, że za 200 lat (jeżeli integracja z czarnymi przejdzie) to w szkołach dla poprawności będą uczyć np. że husarzy byli też czarni. A najgorsze jest to, że to jest realny scenariusz...

Jak dla mnie czarni powinni zostać w Afryce bo uciekają od syfu który tam narobili, a tak się nie robi. Nie chcę ich za bardzo obrażać, ale jeżeli są czarne plemiona w XXI wieku to chyba ktoś tu przegrał wyścig ewolucji...

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 53
@smieszek007:

I czy nie jest prawda ze po tych wszystkich latach jakims cudem to czarni nas nie podbili tylko na odwrot?


No tak. Ale czego to wg Ciebie dowodzi? Że jesteśmy lepsi? Albo że mamy moralne prawo dyktować Afrykańczykom, jak mają żyć?

Jest mnóstwo powodów, przez które cywilizacja techniczna rozwinęła się najpierw w dorzeczach wielkich rzek, a później w Europie. Nie jestem na tyle mądry, żeby wymienić je wszystkie. W miejscach,
@jankotron: jaki ładny post!

p.s co studiowałeś? ;d wiedza niby ogólna, ale bardzo fajnie zbita w całość przez to było mi dane przeczytać taki fajny komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Acnologia: o #!$%@?. 19lat i juz wie jak wszystko wygladaloXD
powiem ci jak bedzie. nic sie nie stanie. powstanie tylko wiecej ghett dla wlasnie takich mniejszosci narodowych gdzie beda panowaly zupenie inne realia niz wszedzie indziej [zwiekszona przestepczosc itp]
nic nowego
@md23: Rosjanie nie mieli wyjścia, u nich jest za zimno na krowie placki.

dobra dobra, pewnie to wszystko im postawili inżynierowie z USA i Europy


@Dolan: I stać ich było, tych małpobambusów prymitywnych, na inżynierów z Europy i USA?

@Jegorow88: Przyznam że nie rozumiem o co chodzi z prezydentem.