Wpis z mikrobloga

Czy biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach:

- wykop zmienił się w portal zalany politycznym spamem w najgorszym, najprymitywniejszym stylu,
- bez przerwy dodawane są duplikaty, najczęściej celowo,
- treści polityczne i około-polityczne są notorycznie źle tagowane,
- moderatorzy nie wyrabiają się z rozpatrywaniem zgłoszeń (np. ja zawsze zgłaszałem niewiele, a w ciągu ostatnich dwóch dni zgłosiłem chyba z 60 rzeczy, 20 jest wciąż nierozpatrzonych),

można by prosić Administrację o bardziej stanowcze działania? Np. zdecydowane banowanie osób nieużywających tagu "polityka" chociaż do końca kampanii? Bądź dodających duplikaty rzeczy, które pojawiały się już kilkanaście czy kilkadziesiąt razy w ciągu ostatnich tygodni?

@wykop @m__b @a__s
#wykop #mirko #moderacjacontent #neuropa
alkan - Czy biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach:

- wykop zmienił się w po...

źródło: comment_lZDUeN8OdRIbnCCC6jcE5zRKxkOQ3cIZ.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alkan: Ciebie drażni spam na tematy polityczne, mnie drażnią symbole żydowskie i nie robie gównoburzy z tego powodu. Blokuj, omijaj, nie czytaj - tak trudno? Jak nie pasuje to wiesz co zrobić z kontem i przenieś się na forum wybiórczej.
  • Odpowiedz
@Nivele: przeciez napisal ze ma # polityka na czarnej, wlasnie w ten sposob go zablokowal, omija i niechcialby czytac. Tyle tylko ze i tak przy polityka na czarnej liscie glowna i wykopalisko/wykopywane z------e jest tym co bronek zrobil, a czego nie zrobil, co zrobi kukiz, a czego nie zrobi duda, gdzie jest maciarewicz, ze braun umie p-------c bzdury elokwetnie itd... wiem bo mam :|
  • Odpowiedz
@Nivele: No właśnie chodzi o to, że blokuję, ale ponieważ spamerzy nie stosują się do ustalonych reguł (czyli bardzo skomplikowanego dodania tagu # polityka), to jestem zmuszony babrać się w szambie.

I, nie obraź się, jestem tu ponad 3 razy dłużej niż Ty i społeczność chyba całkiem mnie lubi, więc może z łaski swojej nie mów mi, co mam zrobić z kontem i gdzie powinienem działać.

  • Odpowiedz