Wpis z mikrobloga

Czy biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach:

- wykop zmienił się w portal zalany politycznym spamem w najgorszym, najprymitywniejszym stylu,
- bez przerwy dodawane są duplikaty, najczęściej celowo,
- treści polityczne i około-polityczne są notorycznie źle tagowane,
- moderatorzy nie wyrabiają się z rozpatrywaniem zgłoszeń (np. ja zawsze zgłaszałem niewiele, a w ciągu ostatnich dwóch dni zgłosiłem chyba z 60 rzeczy, 20 jest wciąż nierozpatrzonych),

można by prosić Administrację o bardziej stanowcze działania? Np. zdecydowane banowanie osób nieużywających tagu "polityka" chociaż do końca kampanii? Bądź dodających duplikaty rzeczy, które pojawiały się już kilkanaście czy kilkadziesiąt razy w ciągu ostatnich tygodni?

@wykop @m__b @a__s
#wykop #mirko #moderacjacontent #neuropa
Pobierz alkan - Czy biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach:

- wykop zmienił się w po...
źródło: comment_lZDUeN8OdRIbnCCC6jcE5zRKxkOQ3cIZ.jpg
  • 26
@alkan: skoro administracja robi #!$%@? z logiki i nie taguje politycznych ama to nie widzę powodu dla którego użytkownicy mają się stosować. Przykład idzie z góry
@CreativePL: Podziwiam Cię. :) Oczywiście, wykop zawsze był specyficznym miejscem, ale to, co się dzieje ostatnio to już przekracza wszelkie granice. Kuce się swojego miejsca nieco nauczyły i w miarę tagowały. Faktycznie, trzeba było wrzucić # polityka na czarną, ale ponieważ administracja zrobiła to odgórnie, to kuce się kiszą we własnym sosie. Co zresztą widać po liczbie wyświetleń ich znalezisk - są niewiele większe niż liczba kopnięć. :) Można się zżymać,
@alkan: nie chodzi tutaj nawet o jakość ale o fakt, że administracja walczyła z polityką a nagle gdy mogli się tym wypromować to nagle przestała im przeszkadzać. Postawili się sami w sytuacji w której nie dotrzymali słowa.