Wpis z mikrobloga

@Ideologia_Gender: In vitro jest legalne w Polsce. Ta kobieta bredzi.

Wyobraźcie sobie, że w Czechach(gdzie jest sporo wyznawców Jehowy) rząd planuje karanie wiezieniem za transfuzje krwi(Czego ta religia zabrania)


Tego zdania to w ogóle nie rozumiem.
Po #!$%@? rząd ma karać ich za transfuzje.
Po #!$%@? mają robić transfuzje, jeśli religia im nie pozwala.
@lawend: Oczywiście że się zgodził, bo jest kampania i każdy kandydat będzie opowiadał różne bajki jaki to on jest teraz wspaniały, umiarkowany i do rany przyłóż największy zbawca Polski od 25 lat. Mówił też że cofnie wiek emerytalny, zmniejszy podatki, zwiększy wydatki i nawet wprowadzi darmowe mieszkania z niskim czynszem. Niektórzy wyliczyli część tych pomysłów na koszt 250 mld zł. Co nie znaczy że ja mam 18 lat i w to
@lochfyne: In vitro nic nie kosztuje. Nie ma żadnych przeszkód, żeby spełnić obietnicę. Wystarczy napisać ustawę. To czy ktoś się zgadza na in vitro to kwestia światopoglądowa, a nie obietnic wyborczych.
@lawend: Jak mi ktoś naobiecuje bajek na 250 mld to nie jest dla mnie wiarygodny, bo zwyczajnie to populizm i koniunkturalizm obliczony na zdobycie głosów naiwnych. Parę już takich bajek słyszałem o 100 mln dla każdego czy 3 mln mieszkań. Ja decyzji wyborczej nie będę podejmował na podstawie in vitro, bo mnie ten problem nie dotyczy, a jedynie pokazuje z kim mam do czynienia w kwestiach wolnościowo-światopoglądowych.