Wpis z mikrobloga

@Fenxo: i standardowo - jak bierzesz pod język i jest wyraźnie gorzki i może powodować małe drętwienie miejscowe - ktoś wcisnął Ci nbome
  • Odpowiedz
@Fenxo: nbome to RC, jeszcze dokładnie nie wiadomo czy ma jakieś skutki uboczne. Nie próbowałem, to wszystkiego nie wiem. A koszt kartona z nbome to jakieś 2zł (na ulicy dostaniesz jako kwas za 20-30zł). LSD najlepiej jakby nie miało żadnego smaku.

Co do brania po trochę w jednym tripie - bez sensu, bo tolerancję na kwas organizm wyrabia praktycznie od razu. Czyste marnowanie. Lepiej ustalić sobie dawkę i wziąć na
  • Odpowiedz
@Fenxo: legitnego LSD nie przedawkujesz raczej - po prostu faza będzie na tyle gruba, że jak nie jesteś obeznany to badtrip murowany. Gorzej, jak ktoś ci wciśnie jakieś nbome jako kwas - niby po normalnej dawce 1mg nie powinno ci nic być, tak przy 2mg już ludzie lądowali w szpitalach.
Co do pytania - jak czujesz się na tyle stabilny psychicznie i wiesz, co kwas robi z mózgiem to osoba
  • Odpowiedz
@Fenxo: Dodam jeszcze że jak kupujesz więcej na raz, to na próbę bierz zawsze tylko jeden karton z partii. Nigdy nie jesteś pewny co tam jest dokładnie i jaka dawka. Jak się okaże że nbome, czy inne gówno, to po jednym raczej nic Ci się nie stanie.
  • Odpowiedz
@Fenxo: Po godzinie +/- 20-30min powinieneś już czuć efekty. Ale nie panikuj jak to będzie dopiero po 2h. Żebyś po godzinie nie pomyślał "to chyba nie działa" i wziął 5 kolejnych porcji, bo może trzeba więcej :P
  • Odpowiedz
@Fenxo: skutki.... Przedawkować LSD na dobrą sprawę się nie da. Żebyś tego wziął dawkę szkodzącą zdrowiu to byś ze 100, albo i 300 kartonów musiał zabrać ze sobą na podróż.

Ten film może ci dać pewne wyobrażenie tego co się dzieje dla jakich ilości: https://www.youtube.com/watch?v=OLWfQxqiydc

Poza tym, wydaje mi się, że bardzo mało o tym czytałeś. W sumie dobrze. Jeśli czytasz trip reporty to może ci się coś wkręcić, np wyczytasz, że ktoś widział smoka Wawelskiego z owcami na wybiegu, to możliwe, że będziesz się doszukiwać (świadomie lub nieświadomie) smoków wawelskich na łące...
Z drugiej strony, czytanie da ci jakiś komfort, ale moim zdaniem nie warto? Dlaczego? Nic
  • Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że muzyka cię pochłownie do tego stopnie, że jej atmosfera ci się udzieli. Coś pozytywnego, to po chwili już inny humor. Polecam Boba Marleya, lekki rock, muzykę klasyczną, w której dużo się dzieje, i stare polskie utwory takie jak Grechuta, Niemen. Turnau też jest bardzo, ale to bardzo absorbujący.

W internecie poszukaj.
  • Odpowiedz
@Fenxo: Dobry nastrój, chwilowy brak obowiązków. Pamiętaj również, że zwykle ~8-12h po ustaniu wyraźnych efektów nie będziesz mógł spać, nawet kiedy będziesz zmęczony (Uwaga, bo nie móc zasnąć, kiedy jest się zmęczonym to dość niemiłe doświadczenie). Warto więc pomyśleć o podróżowaniu rankiem :)
  • Odpowiedz