Wpis z mikrobloga

Czy potrzebuje kogoś do pilnowania mnie? Czy mogę zrobić coś głupiego w nieświadomości? Czy podczas tripa ogarniam co się dzieje dookoła? Czy można mieszać z innymi narkotykami?
  • Odpowiedz
@Fenxo: Ja nie brałem sam, ale osoby ze mną też tripowały. Myślę, że jak zaczniesz od 100 to raczej sam ogarniesz. Ale to jest indywidualna kwestia. Chociaż jak to będzie pierwszy raz i to samemu to może lepiej mniej.
  • Odpowiedz
@Fenxo: A ktoś z obecnych obeznany, czy wszyscy pierwszy raz? I druga kwestia to miejscówka? Generalnie należy unikać ludzi którzy nie wiedzą o co chodzi, bo może być przypał.
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Tzn przy pierwszym razie nie brać dużych dawek, czy po prostu stopniowo przyjmować? Może mimo wszystko zrobić to porządnie? Z tego co słyszałem to przedawkować ciężko. A jak z łączenie LSD z alkoholem, ziółkiem, fetą?
  • Odpowiedz
@Fenxo: spróbuj na pierwszy raz samego kawasa. Jak poznasz jak to działa to już mieszaj z czym chcesz (trawa miło podbija zejście) Gdzieś była też tabelka jakie dragi z którymi można, a jakich nie wolno mieszać.
  • Odpowiedz