Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, sprawa jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak niektórzy wiedzą, niedawno otworzyłem kanał na youtube i żeby się dowiedzieć czegoś ciekawego pomyślałem że wybiorę się na Orange Video Fest (taka impreza związana z youtubem). Z Łodzi do Warszawy nie ma aż tak daleko, więc czemu by nie, przy okazji coś pozwiedzam. Oczywiście mało interesuje mnie zbieranie autografów youtuberów (serio ktoś to robi? xD ), czy koncerty nieznanych mi zespołów, moją uwagę przeciągła strefa biznesowa z takim oto opisem:

,,W tegorocznej strefy biznesowej wiedzą podzielą się znane i cenione postacie, udowadniające swoją pracą, że warto łączyć biznes z YouTubem. Więcej informacji już wkrótce."

No więc kupiłem bilety i czekam na te zapowiadane ,,więcej informacji'. Konferencja za 3 dni, informacji nie ma, więc postanowiłem napisać maila do organizatora. Co się okazało? Wstęp do strefy biznesowej mają tylko zaproszone osoby xD No fajnie, tylko, że nigdzie na stronie nie ma informacji o tym, że ta część OVF będzie zamknięta, a bilet kupiłem tylko z myślą o tej części. Pan Junior Partnership Executive uparcie twierdzi, że nie mogę tam wejść, bo przecież na stronie nie było informacji o biletach na część biznesową. No ale informacji o tym, że potrzebne są na nią inne bilety też nie ma...
Co robić z tym dalej? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zajrzyjcie na stronę http://www.orangevideofest.pl/ do działu ,,Prelegenci" i powiedzcie mi czy to ja jestem upośledzony, że nie zrozumiałem, że tamta część jest ,,dla wybranych", czy to oni zapomnieli tego dopisać i próbują zrzucić winę na mnie?

#youtube #polskiyoutube #pytanie #lifetube #orangevideofest
  • 6
@xDawidMx: Ale sam powiedz, czy na podstawie tego co jest napisane na stronie, można sądzić, że strefa biznesowa jest zamknięta? Bo serio nie wiem, czy to ze mną jest problem, czy z nimi xD
@Mmmmmm: Byłem rok temu na tej biznesowej strefie i szczerze mówiąc jak to ma wyglądać jak rok temu, to nie polecam. Jedyne co potencjalnie byłoby tam wartościowe, to jakieś panele prowadzone przez sam YouTube. Jednak jest z tym problem. Co drugi YouTuber dużo lepiej zna mechanikę działania tego serwisu niż jego pracownicy, Google nie dzieli się z nikim jak działa algorytm ich strony.
@Mmmmmm: Zaproszenie miałem, bez tego strefa biznesowa kosztowała jakieś 400 złotych, co było śmiechem na sali. Samo OVF zorganizowane pod lansowanie LifeTube'a, wszystko skupione raczej wokół sprzedawania koszulek i grania innym partnerstwom na nosie tym, że to właśnie tam rozdawali przyciski za milion subskrypcji.