Wpis z mikrobloga

Nareszcie wszystkie fajne (i tanie!) kamerki skompletowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mówcie mi tutaj szybko CO KONKRETNIE MAM PRZETESTOWAĆ I PORÓWNAĆ! -> jakie parametry, jakie funkcje, itp, itd.

Jak zrobi się ładna lista to coś ponagrywam :) Piszcie jak chcecie być zawołanym przy wrzucaniu materiału!

PS w xiaoyi nie przetestuję niestety nić pod wodą ponieważ w zestawie nie było obudowy

#aliexpress #wish #chinskiecuda #sjcam #m10 #sj4000 #sj5000 #xiaomi #xiaoyi #kamery #test #pokazzakupy
Pobierz kamieniarz - Nareszcie wszystkie fajne (i tanie!) kamerki skompletowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
źródło: comment_Y81TjIK2YuwPEYXwolgHKTUxXSnQ8kKP.jpg
  • 91
@kamieniarz: wołaj jak przetestujesz wszystkie cztery sklejone taśmą i pokazujące ten sam fragment terenu w dzień i w nocy, podczas jazdy rowerem (w nocy bez dodatkowego oświetlenia typu lampka rowerowa).
Poproszę też test kamerek filmujących poprzedzające samochody w dzień i w nocy. Najpierw kamery na statywie, a potem śledzące obiekt z perspektywy pieszego.
@kamieniarz: Ja bym sprawdził jak radzą sobie z dostosowaniem do zmiany oświetlenia, np. wychodzenie z pomieszczenia na światło dzienne i odwrotnie, mogłbyś też jakoś ciekawie zobrazować różnice w kątach widzenia i zniekształcenia powodowanego obrazem szerokokątnym. Porównanie jakości ich slowmotion na różnych rozdzielczościach. Chętnie obejrzę, wołaj :)