Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie przeraża? Przeraża mnie, że Polacy mają tak krótką pamięć. Ja doskonale pamiętam jak wyglądała atmosfera lat 2005 - 2007. Każdego dnia media stworzonę przez byłych komuchów i sbeków wymyślały kolejne wpadki Kaczyńskich, to jak niby chodzą naburmuszeni i o wszystko się obrażają. Normą były codzienne relacje z Torunia i wciskanie ludziom do głów, że to Rydzyk rządzi Polską. Normą było straszenie Macierewiczem, który jaki jest, taki jest ale podpadł komunie znacznie wcześniej, gdy chciał #!$%@?ć wszystkich PRL-owskich #!$%@?. Mażna by wymieniać tak długo.

Najważniejsze, co pamiętam doskonale, za Kaczyńskich było dobrze z robotą. Zarabiałem chyba najwięcej w ostatniej dekadzie. Do firmy przyjmowali ludzi już nawet nie mających kwalifikacji, by tylko wyrobić zamówienia. Bezrobocie spadało cały czas, by drastycznie podskoczyć w górę już w następnym roku po przejęciu władzy przez PO.

http://rynekpracy.pl/monitor_rynku_pracy_1.php/wpis.61

Nie dam się zastraszyć Kościołem, Rydzykiem, Kaczyńskim. Chcę żyć w dumnym kraju, na który nie będą pluć nie tylko z zagrancy ale też, a może przede wszystkim, z samej Polski.
Nie jestem "katolem", nie chodzę na msze, nie ochrzciłem nawet dziecka ale nienawidżę komuny.
Nie chcę więcej patrzeć jak rozkradają moje państwo, śmiejąc się ludziom w oczy.
Nie dam się zmanipulować systemowej propagandzie.

ZAGŁOSUJĘ NA PANA ANDRZEJA DUDĘ.

#wybory #duda #komorowski #neuropa #preczzkomuna #4konserwy #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: Nie, żebym uważał lata 2005-2007 za złe, ale wypadałoby pamiętać, że Kaczyńscy rządzili w czasach ogromnego wzrostu gospodarki na całym świecie, rządy PO to w duże mierze rządy w czasach kryzysu i tuż po nim. Nie można nie brać tego pod uwagę.
  • Odpowiedz
Muszę przyznać racje ze mimo niższych słupków (podobno za rzadow po pkb wzroslo o 30%)w tym kraju zaczynało się wtedy żyć lepiej, teraz wzrost PKB nie wpływa na sytuacje Polakow więc albo go naprawdę nie ma, albo ktoś go #!$%@?
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: w czasach, kiedy rządził PiS, tak wiele ludzi nie myślało jeszcze o emigracji i to jest faktem. Z tego co ja pamiętam z tamtych czasów to właśnie dużo mniejsze bezrobocie (a nie zapominajcie, że to rząd Tuska rozdmuchał plotki o tym jakie to studiowanie jest konieczne oraz posłał ludzi na emigrację - ergo mamy większe bezrobocie, zarazem mając mniej ludzi na rynku pracy), mniejsze ceny, a zarobki podobne. Minimalna mniejsza,
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: Bezrobocie jest to wskaznik, ktory reaguje z opoznieniem na sytuacje rynkowa. Od decyzji ekonomicznej do efektu w postaci zwiekszonej stopy bezrobocia mija od 1 do nawet 3 lat.
Czyli mowiac, ze bezrobocie podskoczylo juz w pierwszym roku rzadow PO jasno wskazujesz, ze to wynik zlych decyzji rzadu PiS.
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: ja pamietam że za tych czasów można było śmiało walić do pracodawcy o podwyżkę bo inaczej idę do konkurencji, a pracodawca był skłonny dać tą podwyżkę. Później za czasów PO, można było usłyszeć tekst: " to idź, na twoje miejsce mam 50 ludzi".
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: najlepsze jest to, że straszną atomosferę i rządy PISu wspominają z dreszczem strachu synki, co mają teraz po 17-20 lat (wtedy 7-10 xD). Trzeba przyznać, że to musiały być przerażające czasy, skoro takie zasrańce bały się podsłuchów, CBA, kompromitacji Kaczorów i co tam jeszcze powiedział Durczok z Lisem a napisał Michnik.
Jaką trzeba być #!$%@?ą, żeby dać se wmówić mediom broniącym aferzystów, że ściganie korupcji to "duszna atmosfera zastraszenia i
  • Odpowiedz
Nie, żebym uważał lata 2005-2007 za złe, ale wypadałoby pamiętać, że Kaczyńscy rządzili w czasach ogromnego wzrostu gospodarki na całym świecie, rządy PO to w duże mierze rządy w czasach kryzysu i tuż po nim. Nie można nie brać tego pod uwagę.


@ripp1337: To prawda, a poza tym PO miała utrudnione zadanie przez zły PiS!
  • Odpowiedz
@tasiu84: na szczęście nie rządzili tak długo by skazać. Władza się zmieniła i okazało się, że na nagraniach nie mówią tego co słychać, i nie widzimy tego co widać. Ba, należą się odszkodowania!
a.....r - @tasiu84: na szczęście nie rządzili tak długo by skazać. Władza się zmienił...
  • Odpowiedz