Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie przeraża? Przeraża mnie, że Polacy mają tak krótką pamięć. Ja doskonale pamiętam jak wyglądała atmosfera lat 2005 - 2007. Każdego dnia media stworzonę przez byłych komuchów i sbeków wymyślały kolejne wpadki Kaczyńskich, to jak niby chodzą naburmuszeni i o wszystko się obrażają. Normą były codzienne relacje z Torunia i wciskanie ludziom do głów, że to Rydzyk rządzi Polską. Normą było straszenie Macierewiczem, który jaki jest, taki jest ale podpadł komunie znacznie wcześniej, gdy chciał #!$%@?ć wszystkich PRL-owskich #!$%@?. Mażna by wymieniać tak długo.

Najważniejsze, co pamiętam doskonale, za Kaczyńskich było dobrze z robotą. Zarabiałem chyba najwięcej w ostatniej dekadzie. Do firmy przyjmowali ludzi już nawet nie mających kwalifikacji, by tylko wyrobić zamówienia. Bezrobocie spadało cały czas, by drastycznie podskoczyć w górę już w następnym roku po przejęciu władzy przez PO.

http://rynekpracy.pl/monitor_rynku_pracy_1.php/wpis.61

Nie dam się zastraszyć Kościołem, Rydzykiem, Kaczyńskim. Chcę żyć w dumnym kraju, na który nie będą pluć nie tylko z zagrancy ale też, a może przede wszystkim, z samej Polski.
Nie jestem "katolem", nie chodzę na msze, nie ochrzciłem nawet dziecka ale nienawidżę komuny.
Nie chcę więcej patrzeć jak rozkradają moje państwo, śmiejąc się ludziom w oczy.
Nie dam się zmanipulować systemowej propagandzie.

ZAGŁOSUJĘ NA PANA ANDRZEJA DUDĘ.

#wybory #duda #komorowski #neuropa #preczzkomuna #4konserwy #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
w czasach, kiedy rządził PiS, tak wiele ludzi nie myślało jeszcze o emigracji i to jest faktem


@Jajcew: Tu akurat się mylisz. W czasach PIS wyjechało w #!$%@? ludzi. Doskonale to pamiętam. Doszło do tego, że były problemy ze znalezieniem ludzi do pracy.
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: Ponieważ bezustannie słysze, że przecież PIS przez te niespełna dwa lata rządów i tak nic nie zrobił, więc zapodaję, co zrobił:
-produkt krajowy brutto w czasie rządów PIS-u przyrastał rocznie o ponad 6%, produkcja przemysłowa o ponad 10%, inwestycje o 20%, produkcja budowlana o ponad 60%.
-w okresie 2005-2007 powstało 1,2 mln miejsc pracy w kraju
- spadło bezrobocie z ponad 3 mln osób w 2005 do około 1 mln 100 tys. w 2008
- inflacja była niska ( spełniała kryteria wejścia do strefy euro), a zloty stabilny ( złoty nie przekroczył bariery 3.50 za euro).
-zmniejszono deficyt finansów publicznych z około 4 proc. PKB do w 2006 do 3 proc. PKB ( jedno z kryterium do przyjęcia waluty unijnej) ( Tu warto przypomnieć, że za rządów PIS Polska spełniała wszystkie kryteria przyjęcia do strefy euro. Jednak Kaczyński sensownie uznał, że jesteśmy za słabi gospodarczo i ekonomicznie, żeby starać się o wejście do korytarza ERM2 ( zamrożenie kursu złotego na
  • Odpowiedz
Najważniejsze, co pamiętam doskonale, za Kaczyńskich było dobrze z robotą. Zarabiałem chyba najwięcej w ostatniej dekadzie. Do firmy przyjmowali ludzi już nawet nie mających kwalifikacji, by tylko wyrobić zamówienia. Bezrobocie spadało cały czas, by drastycznie podskoczyć w górę już w następnym roku po przejęciu władzy przez PO.


@alvaro-alvarez-397948: tia... bo wydarzenia ze swiata w ogole nie wplywaja na Polske.. i kto tu mowi o krotkiej pamieci
  • Odpowiedz
@alvaro-alvarez-397948: już dobrze już spokojnie. Odpręż się i możesz się rozluźnić. Tym wpisem zarobiłeś na dzisiejszy chleb z omastą. Ale jeszcze tyle jest do zrobienia i wyjaśnienia, jak to za PO było źle , a za Pisu doskonale.

  • Odpowiedz